Gemeente Delft 2 MEDEWERKERS GEOGRAFISCHE INFORMATIESYSTEMEN 151 Kennis en onderzoek zijn de basis van de vooruitgang. Kijk naar Delft, al eeuwen Kennis- stad. Een mondiale optisch-tech- nische industrie is er voortgeko men uit de microscopie van Antoni van Leeuwenhoek. De aanzet tot civiele ingenieurstechniek is nu de belangrijkste Technische Universiteit ter wereld:TU Delft Het hoofdkantoor van Europa's groot ste onderzoekslaboratoria -TNO - staat in Delft Daarnaast kent Delft nog vele kennisintensieve ondernemingen en netwerken. Maar liefst een derde van de 3.500 bedrijven, met bijna de helft van de beroeps- DE STAD bevolking valt eronder. Samen met partners uit de stad rea liseert Delft kennisintensieve pro jecten. Een aantal stimuleert de werkgelegenheid, andere zijn ge richt op de inwoners. Deze dy namiek, en de centrale ligging stel len hoge eisen aan de gemeentelijke organisatie. Met onze 1.400 medewerkers, de één-loket gedachte, ons wijkgerichte werken, en onze ICT staan we ten dienste van de bedrijven en de bijna 100.000 inwo ners. En van de vele miljoenen toeristen die Delft bezoeken om de cul tuur, en de charme van de antieke binnenstad. (Meer info: www.de/fLnl I Delft reorganiseert. Zes diensten maken plaats voor drie clusters: Publiekszaken, Wijk/Stadszaken, Bedrijven. Ze worden ondersteund door de Centrale Staf en Facilitaire Dienstverlening. Doel: een extern georiënteerde, flexibele bedrijfsvoering, en kwaliteit voor inwoners en bedrijven. Delft treedt op als één or ganisatie met medewerkers die taken uitvoeren over eenkomstig hun capaciteiten en de wensen van de Delftse samenleving. ICT neemt daar bij een prominente plaats in. Een enthousiast team bouwt vanuit Facilitaire Dienstver lening aan een kennisinfrastructuur. De organisatie werkt met technieken als internet, intranet, workflow en NT-clustering binnen een kader van standaardisatie en structurering, en georiënteerd op Microsoft met onder meer Windows 95 en NT; en Oracle op AIX. De functies. Je bent in de vakgroep Geo-informatie bezig met onderzoek naar de toepasbaarheid van geografische informatie systemen. Je adviseert bij de ontwikkeling van een gemeentelijke visie hierop en hebt contact met potentiële opdrachtgevers. Je stelt in overleg met opdrachtgevers project plannen op, start nieuwe projecten, werkt deze uit en bewaakt de voortgang. Beiden fungeren jullie als primair aanspreekpunt voor applicatie- en gegevensbeheer. DEBANEN VIM: je profiel. MBO- of HBO-niveau, bij voorkeur geodesie/geo-informatie, een goede kennis van CAD-, GIS- systemen en opzet en befieer van Oracle-databases vormen de basis.Verder ben je sterk ir) communiceren, ontwikkelingsgericht en in voor veranderingen. Je kunt zelfstandig werken en op stimulerende wijze kennis overdragen aan anderen. Honorering. Afhanke lijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het. salaris (bij een 36-urige werkweek) maximaal 6090,- (schaal 9). JTRECHl Voor elke baan geldt: leeftijd, opleiding en ervaring spelen mee bij de honorering; de persoonlijke instelling en kwaliteiten bij de carrièremogelijkheden. Die zijn er meer dan voldoende. Voor wie wil is er bij Delft ruime gelegenheid voor vorming en opleiding. Dus voor groei. Delft biedt zowel een baan als een loopbaan. De gangbare werkweek is 36, uur. Het in deeltijd verrichten van elke functie is bespreekbaar. Informatie vooraf: Ben Janssen, afdelingshoofd, tel. 015 260 22 21. Maak kennis in Delft. Bondige sollicatiebrieven met aangehecht CV graag binnen 10 dagen naar: Gemeente Delft, Afdeling Personeel Organisatie, ta.v. de heet N.H. Noppe, Postbus 78,2600 ME Delft. Maak I kennis Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. jfl Delft

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 53