A "Op deze plek kan ik mijn vakkennis gebruiken voor een uitgebreid relatienetwerk." Accountmanager vim Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat 152 GEODESIA Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infra structuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijge komen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescher ming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achter gronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelf sprekend. Kortom, we bieden u arbeids voorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.minvenw.nl/rws/perspectief Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Academicus Afdeling Topografische Geo-informatie Marketing, Eindhoven Het betreft een zelfstandige functie bij de Meetkundige Dienst, een van de zes specia listische diensten van Rijkswaterstaat. Hier leveren circa 450 medewerkers een uitgebreid assortiment aan geo-informatie, geo-informatica, informatietechnologie, kennis en adviezen. U gaat als accountma nager werken bij de afdeling Topografische Geo-informatie Marketing, verantwoordelijk voor de omzet van de hoofdafdeling TG. Ook worden adviezen gegeven met betrek king tot het voorzien in de klantvraag. Wat u gaat doen: Binnen uw regio (Noord-Brabant en Limburg) bent u verantwoordelijk voor de realisatie van de omzet bij de Directies Noord-Brabant en Limburg, inclusief de Maaswerken. Ook vertaalt u de prognoses van klantvragen naar het (marketing)beleid ten aanzien van het vakgebied. Deze functie biedt u de kans een uitgebreid netwerk op te bouwen en invloed uit te oefenen op het relevante beleid van Rijkswaterstaat. Wat u hebt gedaan: Behalve uw academische studie, liefst in een relevante richting, hebt u het vermogen projectleiders aan te sturen en te motiveren. Daarbij wordt u geholpen door uw uitstekende contactuele vaardigheden. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 7.676,- 3.483) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer W.J.C. Wouters, hoofd van de afdeling, telefoon (015) 269 14 69. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS- helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacature nummer 991322/GEO op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Ministerie van Verkeer en Waterstraat

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 54