A Kies Kwaliteit Kies Kontek onder het werk. De ploeg bestaat uit drie personen, waarbij ook het vrou welijk element niet ontbreekt. Wisse lend waarnemen/baaklopen blijkt een absolute noodzaak. En rustpauzes om niet dol te draaien. Veertig grond slag- en duizend detailpunten geven handenvol werk. Voerstralen tot soms 750 m. Het blijkt een kunst om te be palen hoeveel hoogtepunten minimaal noodzakelijk zijn om van zo'n terrein een verantwoord kaartbeeld met hoog- Controlecentrum met energie van generator en batterij. telijnen te leveren. Voor een goede communicatie in het onoverzichtelijke terrein is het gebruik van portofoons geen overbodige luxe! Vanl 13.00 tot 15.00 uur zoeken we de schaduw op en om 18L00 uur is het al nacht. Tussen 19.00 en 21.30 uur waarnemingen controleren, daarna Radio Nederland Wereldonjroep, ook communicatie (helaas is dit éénrichtingsverkeeir). De excursies waren e^n welkome afwisseling van de werk druk. Lalindi aan de j Indische Oceaan met visioenen van Nevil Shute 'On the peach'; Kanangkar, in de binnenlan den, met die vriendelijke mensen; Baing met jappentunnel en een heuveltop metleen onvergetelijk panorama. Het gevoel om in de! beschikbare tien dagen een opname van zo'n niet alledaags terrein gereed te hebben, is niet te beschrijven. Geen ziejcten, geen uitval van apparatuur, geen echte problemen. Wat hier past, is dankbaarheid. Erg veel zaken heb je niet écht in de hand! Apparatuur en software voor de laptop werdejr beschikbaar gesteld door Landmeet kundig Bureau Van joekel Van der Schee te Ede. Waar nemer Dick van Roekei was een waardevolle kracht, want het was doorzetten, volhouden en afzien. Kortom, een boeiende ervaring voor mensen die vooruit willen en een goed product willen Jieerzetten. Tot en met het digitale be stand en de productie van het kaartmateriaal bleef Van Roekei Van der Scjhee belangeloos support geven. KONTEK Lelystad b.v. Waagpassage 1 Postbus 331 8200 AH LELYSTAD Fax (0320) 23 20 63 Tel. (0320) 24 14 54 KONTEK Zuid b.v. Lievekamplaan 16 Postbus 839 5340 AV OSS Fax (0412) 64 46 05 Tel. (0412) 64 43 30 187 GEODESIA 2000-4 Kontek is een technisch dienstverlenend bureau dat beschikt over circa 50 enthousiaste en goed opgelei de medewerkejrs. Kontek biedt o.a. de volgende diensten: DTM-vervaardiging GBKN-vervaardiging en bijhouding A/D-conversie Leidingenregistratie Volume- en oppervlaktebepaling 3D-maatvoering Hiertoe gebruikt Kontek de modernste apparatuur zoals reflectorloze afstandsme ters, GPS-ontvangers en one-man total stations met pencomputer.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 37