standplaats is G< Waterschap Zeeuwse Eilanden 2000-4 GEODESIA Functie-informatie -vervaardigen van analoge en digitale carto grafische producten; -bouwen, beheren en onderhouden van de digitale geometrische bestanden en verzorgen van de koppeling naar administratieve gege vens; -verrichten van alle voorkomende cartografi sche tekenwerkzaamheden (b.v. berekenen van assen, grenzen en oppervlakten); -onderhouden van contacten met interne opdrachtgevers. Algemeen Salariëring voor deze functie vindt plaats in aanloopniveau 5 (min. 2873,en max. ƒ4111,bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 6 (min. 3082,en max. 4307,bruto per maand). Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het waterschap is aangeslo ten bij de interprovinciale ziektekostenre geling (IZR). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de Informatie Informatie over de functie kunt u tijdens kan tooruren inwinnen bij de heer ing. J.H. van Cranenburgh, afdelingshoofd Cartografie 8. Hydrografie (telefoon 01 13-241333). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1 14, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ool< niet worden gehonoreerd. Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zijn taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofd kantoor is gevestigd in Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ruim 400 medewerkers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van plattelandswe gen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zui vering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differentiatie in de beloning. Functie-eisen -opleidings- cq. werk- en denkniveau MTS landmeten of civiele techniek; -ervaring met bovengenoemde werkzaamhe den; -zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; -goede contactuele eigenschappen; -in bezit van rijbewijs B; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. aandacht gericht uitgaat naar het functioneren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 46