Ingenieurs bouwen bij Te een constructieve carrière TEBODIN 197 Geodetisch ingenieur GEODESIA 2000-4 Vestigingen: Den Haag, Hengelo, Groningen, Maastricht, Eindhoven, Spijkenisse, Beverwijk, Verenigd Koninkrijk, België, Duitsland, Polen, Tsjechië, Slowakije, Hongarije, Bosniè-Herzegovina, Kroatië, Bulgarije, Roemenië, Litouwen, Letland, Estland, Rusland, Oekraine, Moldavië, Azerbeidzjan, Verenigde Arabische Emiraten, Bahrein, Nederlandse Antillen. 'T for you'. Dat is: twee jaar hard werken aan een haventerminal aan de Baltische Zee en daarna het eerste ontwerp voor een papierfabriek in de Verenigde Arabische Emiraten op het scherm zetten. Of u nu deel uitmaakt van een project team of een afdeling aanstuurt, als ingenieur bij Tebodin werkt u mee aan diverse grote en kleine projecten over de hele wereld. Als onafhankelijk en multi disciplinair advies- en ingenieursbureau met circa 2.000 medewerkers werken wij in vele marktsectoren. Doordat wij alle disciplines in huis hebben en projecten integraal aanpakken heeft ons werk een meer waarde die ons bureau een bijzondere positie geeft. Het resultaat is een groeiende orderportefeuille en een dynamisch, collegiaal arbeidsklimaat waarin u uw carrière een constructieve invulling kunt geven. Het werkterrein van de vestiging Hengelo (circa 160 medewerkers) omvat onder meer het engineeren en adviseren van projecten op het gebied van gebouwen en infrastructuur, milieu en veiligheid, energie, afvalverwerking, logistiek en fabrieksbouw. Ook con- structiemanagement maakt deel uit van onze werk zaamheden. De sectie pijpleidingen en infrastructuur ontwerpt, realiseert en begeleidt projecten op het gebied van ondergrondse pijpleiding systemen, civiele infrastructuur en geodesie. De adviesgroep geodesie voert projecten uit ten behoeve van pijpleiding projecten, civiele infra structuur en voert landmeetkundige projecten uit. Ook digitale kaart vervaardiging behoort tot de werkzaamheden. Men werkt nationaal en internationaal voor zowel opdrachtgevers uit de over heid en semi-overheid als voor waterbedrijven en industrie. In verband met onze groeiende activiteiten zoeken wij voor de vestiging Hengelo een Vacaturenummer: PA/90/00 Als Geodetisch Ingenieur bent u verantwoordelijk voor de technische onder steuning en coördinatie van de adviesgroep Geodesie. Daarnaast houdt u zich bezig met het analyseren en uitvoeren van werk methodes inzake auto matische kaartvervaardiging en opbouw, beheer en bijhouden van digitale bestanden. Verder houdt u zich onder andere bezig met het uitvoeren van geodetische berekeningen, waaronder GPS en levert u een bijdrage aan de ontwikkeling en het onder houden van de aanwezige programmatuur. Verder is de uitbouw vaiji onze activiteiten met het onderhouden en ontwikke len van het bijbehorend^ relatienetwerk voor u eeh belangrijk en uitdagend aandachtsgebied. U bent in het bezit van ^en opleiding Geodesie op HBO-niveau met enige jaren relevante werkervaring. U beschikt over een gogde kennis op het gebied van automatisering en infor-j matica. Daarnaast hebt u gedegen kennis van landmeetkundige werkzaamheden in de j GWW-sector. Bent u dit? U overlegt intensief met collega's, niet alleen binhen uw eigen afdeling maar ook met andere technische disciplines. U functioneert goed in teamverband. Onze visie op kwaliteit gn klantgericht handelen draagt u overtuigend uit) U bent commercieel, flexibel en u schrijft en spreekt Nederlands en j Engels vloeiend. U hebt de ambitie om o(o termijn door te groeien ^n bij Tebodin kan dat. U krijgt daarvoor een takenpakket dat hierop is toegesneden. Daarnaast stellen we sahnen een individueel plan op dat Consultants Engineers Wordt u onze nieuwe collega? Uw schriftelijke sollicitatie - onder vermelding van referentienummer PA/74/00 op brief en envelop - kunt u binnen 14 dagen richten aan mevrouw E. Nakken. Tebodin B.V Drienerstate, PC. Hooftlaan 56 Postbus 233 7550 AE Hengelo Voor inlichtingen kunt u de heer F.T.W. Groot Zevert, van de sectie pijpleidingen Infrastructuur te Hengelo, bellen op telefoonnummer: 074-249 64 85. voorziet in interne en externe opleidingen. Ook werken in het buiten land kan deel uitmaken van uw carrière bij Tebodin, maar dat is voor u alleen maar een extra stimulans om contact met ons op te nemen. Tenminste, als u zich herkent in genoemde profielschets. T for you!

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 47