G IE GROND (SENIOR)SYSTEEM-/APPLICATIEBEHEERDER LANDMETEN EN VASTGOEDINFORMATIE emeente werken 2000-4 GEODESIA Blijdorp j A- De organisatie. Een goede infrastructuur, een hele en veilige openbare ruimte en een leefbaar milieu: kerntaken van Gemeente werken Rotterdam. Ta ken die een omvang rijk en veelzijdig werkpakket opleveren. Bruggen, viaducten, wegen, havens, groenvoorzieningen, bedrijfsterreinen en metrolijnen bijvoorbeeld. In Rotterdam praktisch alle ontworpen en gebouwd door de ingenieurs van Gemeentewerken. Maar ook het onderhoud van deze infrastructuur is een taak. Ruim 2.200 mensen zijn dagelijks met deze taken in de weer. Mensen met de meest uiteenlopende achtergronden en beroepen. Ze hebben één ding gemeen: samen maken zij zich sterk voor een goed woon-, werk- en leefklimaat in Rotterdam. De sector Buitenruimte. De beheer- en onderhoudstaken zijn ondergebracht in de sector Buitenruimte, waar 800 mensen met de meest uiteenlopende vakdisciplines samenwerken. In deze sector krijgt u kans om in korte tijd veel ervaring op te doen met het beheer en onderhoud van de Rotterdamse wegen, pleinen, singels, riolen, parken en vastgoedgegevens. Dat u daarbij door goede opleidingsmogelijkheden wordt ondersteund, spreekt voor zich. De afdeling Landmeten en Vastgoed informatie is het hoofdkwartier van alle grafische vastgoedgegevens van Rotterdam. Actuele bestanden vormen de kracht van deze afdeling. Binnen de onderafdelingen Verkoop, Productie en Systemen zijn 140 medewerkers actief. De medewerker die wij zoeken voor de onderafdeling Systemen herkent zich in de volgende kernwoorden: informatie technologie, applicatiebeheer, geografische informatiesystemen en informatieplanning. U zorgt voor het applicatiebeheer van de diverse landmeetkundige, cartografische vastgoedsystemen en ondersteunt pro ductieprocessen. Daarnaast participeert u in automatiseringsprojecten. Ook de rol van projectleider kunt u vervullen. U werkt mee aan GIS-projecten gericht op de toepassingsmogelijkheden van de geografische basisbestanden. Kennis van GIS-pakketten (Esri, Mapinfo Geomedia, Autodesk) strekt tot aanbeveling. Aan de toekomstige informatievoorziening levert u een bijdrage. Het ideale profiel. U heeft een HBO- opleiding Geodesie en/of Geo-informatica. Uw aanpak is resultaatgericht, probleem oplossend en pragmatisch. Uw instelling is klantgericht en dienstverlenend. U beschikt over een flinke dosis flexibiliteit en inventiviteit en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Daarnaast beschikt u over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en varieert van schaal 9 (max. 6.090,-) tot schaal 10 (max. 6.770,-), bij een 36-urige werkweek. Solliciteren doet u schriftelijk, binnen 14 dagen bij de afdeling Personeel Organisatie van Gemeentewerken Rotter dam, ter attentie van de heer M. Melis, Postbus 6633, 3002 AP Rotterdam. E-mailen kan ook: personeelsvoorziening @gw.rotterdam.nl Voor meer informatie over deze functie kunt u terecht bij de heer J. Teunissen, hoofd Systemen, (010) 489 60 58. Surf voor meer informatie over Gemeentewerken Rotterdam naar www.gw.rotterdam.nl ROTTERDAM

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 50