IftfrMvueetkvtyirfiq medewerker o/w.) m dfc Ir-i-fr-H ét» gemeente gouda De afdeling Landmeetkunde en Kadaster voert werkzaamheden uit op het terrein van de landmeetkunde, kaartvervaardiging, vastgoedgegevensbeheer en geo- informatie Om onze klanten nog beter te kunnen helpen zoekt de afdeling versterking en heeft de functie vacant van wat verwachten we van je het zelfstandig verwerken van vastgoed- en geo-informatie; het uitvoeren van alle landmeetkundige en kadastrale werkzaamheden, zowel binnen als buiten; het controleren en verwerken van uitbestede werkzaamheden. je profiel relevante opleiding op mbo-niveau; affiniteit met weg-, groen- en rioolbeheer; een flexibele, klantgerichte instelling; goed in teamverband kunnen werken; een zelfstandige werkhouding; in bezit van een rijbewijs B. het aanbod een enthousiaste professionele sector; een gevarieerd werkpakket; een informele, moderne en bedrijfsmatige werksfeer; goede opleidingsmogelijkheden; een salaris tussen 3.224,- en 5.392,- bruto per maand; een 36-urige werkweek. ben je enthousiast dan kun je binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief schrijven aan I. de Bone-Thorn, P en O-adviseur sector Stads werken, postbus 1086, 2800 BB Gouda, onder vermelding van "Soli.nr. 15/00SW" op de brief en de envelop. Voor meer informatie kun je bellen met de heer N.F.W. Donker, hoofd van de afdeling Landmeetkunde en Kadaster, telefoon 0182- 588307. Geen acquisitie. Het samenspel van mensen is de sleutel tot succes. Daarom zoeken wij diversiteit. een sfeervolle Oudhollandse stad levendig en volop in ontwikkeling prima bereikbaar uit de vier grote steden 308 2000-6 GEODESIA Ons gemeentebestuur is van mening dat de Goudse burger recht heeft op een goede dienstverlening. Dit vraagt om een doorzichtig bedrijf met actieve, flexibele en commu nicatieve ambtenaren. Onder de projectnaam SPOOR is de gemeente op weg om dit doel te bereiken. De afdeling Landmeetkunde en Kadaster maakt deel uit van de sector Stadswerken en is dienstverlenend aan de gehele gemeentelijke orga nisatie. Ons doel is de verwachtingen van onze in- en externe klan ten te overtreffen. Dat begint voor ons door, in de eerste plaats, goed te luisteren en mee te denken. mm

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 50