G EEN COMMERCI DIE VAN AANR CHEF VERKOOP AFDELING LANDMETEN EN VASTGOEDINFORMATIE emeente werken j.-i -IsSaBP i sj 309 GEODESIA 2000-6 De organisatie. Een goede infrastructuur, een veilige en hele openbare ruimte en een leefbaar milieu: kerntaken van Gemeente werken Rotterdam.Taken die een omvangrijk en veelzijdig werkpakket opleveren. Bruggen, viaducten, wegen, havens, groen voorzieningen, bedrijfsterreinen en metro lijnen bijvoorbeeld. In Rotterdam praktisch alle ontworpen en gebouwd door de ingenieurs van Gemeentewerken. Het onder houd van deze infrastructuur is ook een taak. Ruim 2.200 mensen zijn dagelijks met deze taken in de weer. Mensen met de meest uiteenlopende achtergronden en beroepen. Ze hebben één ding gemeen: samen maken zij zich sterk voor een goed woon-, werk en leefklimaat in Rotterdam. De afdeling Landmeten en Vastgoedinfor matie bestaat uit drie onderafdelingen, te weten: Verkoop, Productie en Systemen. De onderafdeling Productie heeft 6 pro ductie-eenheden waar de geografische basisbestanden worden bijgehouden en (landmeetkundige) opdrachten voor derden worden uitgevoerd. De producten bestaan uit digitale basisbestanden die veelal in de vorm van een abonnement aan de klanten worden geleverd en uit opdrachten die via een offerte worden verkregen, veelal volgens een vaste prijs en een vaste tijd. Het doel van de onderafdeling Verkoop is het actief in stand houden van de relatie met de bestaande klanten, het verhogen van de omzet, het verbreden van de markt, het verbeteren van de dienstverlening en het daadwerkelijk uitleveren van de producten van de afdeling. Het verkoopteam bestaat onder meer uit een aantal medewerkers 'binnen' die de producten aan de klanten leveren, offertes opstellen en het verkoop proces ondersteunen. Verder bestaat het team uit 3 enthousiaste accountmanagers die de bestaande contacten met relaties onderhouden en nieuwe relaties weten te vinden, te bedienen en te binden. De medewerker die wij zoeken. U geeft leiding aan de onderafdeling Verkoop die bestaat uit circa 9 medewerkers en u maakt deel uit van het managementteam van de afdeling. U bent verantwoordelijk voor de omzet van de afdeling en u levert een bij drage in het opstellen van de gebruikelijke financiële plannen en rapportages, het marketingplan en het meerjarenplan van de afdeling. U ontwikkelt en formuleert beleid voor de verhoging van de klantgerichtheid van de organisatie. Ook onderhoudt u zelf contacten met belangrijke interne en externe klanten en uiteraard met de chefs van de onderafdelingen Productie en Systemen. Tenslotte weet u in hoofdlijnen de wensen van de klanten te vertalen naar datgene dat door de organisatie kan worden gerealiseerd, waarbij u voldoende oog heeft voor de realiteit. Het ideale profiel. U heeft uw univer sitaire opleiding Geodesie of HBO-opleiding Geodesie/Geo-Informatica aangevuld met enige jaren ervaring, bij voorkeur in een commerciële omgeving. U heeft affiniteit met en gevoel voor de (gemeentelijke) markt en u kunt goed onderhandelen. Ook heeft u uitstekende communicatieve vaardigheden, presentatietechnieken en leidinggevende kwa liteiten. Bent u tevens klantgericht, represen tatief en een teamspeler, dan maakt u wat ons betreft het ideale profiel compleet. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal schaal 12 (maximaal ƒ8.912,- bruto per maand) bij een 36-urige werkweek. Solliciteren doet u schriftelijk,binnen I maand bij de afdeling Personeel Organisatie van Gemeentewerken Rotterdam, ter attentie van de heer M. Melis, Postbus 6633, 3002 AP Rotterdam. E-mailen kan ook: Personeelsvoorsziening@gw.rotterdam.nl Voor meer informatie over deze functie kunt u terecht bij de heer ir. L.A. Smit, Hoofd van de afdeling Landmeten en Vastgoed informatie, 010 - 489 46 15. Surf voor meer informatie over Gemeentewerken Rotterdam naar www.gw.rotterdam.nl ROTTERDAM

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 51