Arnhem maakt zich op voor 2015 Arnhem Bent u onze Geo-lnformatiedeskundige van de afdeling Beheer, Landmeten en Cartografie bij de dienst Stadsontwikkeling? (vac. nr. 000-04) 310 2000-6 GEODESIA De afdeling Beheer Landmeten en Cartografie: De afdeling is verantwoordelijk voor: - het beheer van vastgoed (basis)registraties; de administratieve en grafische bestanden vormen samen een geografisch informatie sys teem; - het verstrekken van (bewerkte) gegevens uit het GIS; - het (doen) uitvoeren van de landmeetkundige en kadastrale werk zaamheden; - het beheer van het in het kader van projecten verworven vastgoed en het beheer van de erfpachtcontracten. De afdeling is betrokken bij: - het project publieksgerichte dienstverlening; de diensten Stadsont wikkeling en Stadsbeheer werken samen om het loket bouwen, wonen en leefomgeving in te richten; - het project GIS-intranet; nog dit jaar zal een belangrijk deel van geografische informatie van de diensten SO en Stadsbeheer middels intranet worden ontsloten; de bestanden van de afdeling BLC vormen het hart van dit informatiesysteem. Uw functie: - u bent de spin in het web als het gaat om de informatie uit het GIS. - u inventariseert en analyseert de geografische informatiebehoefte binnen en buiten de dienst; - u combineert en controleert gegevens uit verschillende bestanden en aggregeert data; u draagt zorg voor de gewenste koppelingen met de basisregistraties van de dienst SO; - u beheert het meta-informatiesysteem van de afdelingsbestanden en geeft vorm aan het bestanden informatiesysteem van de afdeling; - u werkt mee aan de vernieuwing en de totstandkoming van de vast goedregistraties; - u neemt deel aan overleg binnen en buiten de gemeente met betrek king tot de geo-informatie. Uw profiel: - hbo-opleiding studierichting geodesie of geo-informatica of verge lijkbaar, met ervaring binnen het werkgebied; - naast denker bent u ook doener; uw aanpak is resultaatgericht en pragmatisch; u bent analytisch, flexibel en creatief om zo klantgericht te kunnen werken; - u hebt kennis van de gemeentelijke organisatie en de informatiebe hoefte met betrekking tot vastgoed; - u beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - u bent een teamspeler die ook zelfstandig kan werken; - u heeft ruime ervaring in het werken met database pakketten en GIS- software. Het salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f. 6.770,-- bruto per maand (salaris schaal 10, salarispeil 1 oktober 1999) bij een 36-urige werkweek en is afhankelijk van uw opleiding, leeftijd en ervaring. De functie is voorlopig ingeschaald. In de loop van 2000 zal de functie definitief worden gewaardeerd. GEMEENTE Arnhem, hoofdstad van Gelder land, stad aan de Rijn, thuishaven voor ruim 136.000 Arnhemmers. Een stad met geschiedenis, een stad met toekomst. Een levendige stad, een stad met allure. Arnhem is van ouds her een aantrekkelijke vestigings plaats voor mensen en bedrijven van wege de gunstige ligging, de fraaie omgeving, de goede bereikbaarheid en het prettige woon- en werkkli maat. Werken bij de gemeente Arnhem betekent meewerken aan de toe komst van de stad en haar inwoners, aan de vele grote uitdagende projec ten in een veelzijdige organisatie. De dienst Stadsontwikkeling werkt met ruim 300 medewerkers aan duur zame vernieuwing en versterking van de unieke ruimtelijke kwaliteiten van de stad. Hierbij staan wonen, werken, verkeer en vervoer centraal. De procedure: Heeft u belangstelling voor deze vaca ture? Stuur dan een sollicitatiebrief, met curriculum vitae, aan de dienst Stadsontwikkeling, t.a.v. mevrouw L. Gregoor-Franzen, stafafdeling per soneel en organisatie, Postbus 99, 6800 AB Arnhem. De brief dient daar uiterlijk 7 juli 2000 binnen te zijn. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer D. Grosman, coördinator landmeetkunde en vastgoed, tel. 026- 3773556. Voor informatie over de pro cedure en/of de arbeidsvoorwaarden kunt u contact opnemen met mevrouw Verhoeven, stafafdeling personeel en organisatie, tel. 026- 3773931. De gemeente Arnhem verzoekt vrou wen, etnische minderheden en gehan dicapten nadrukkelijk te solliciteren. Bij gebleken geschiktheid genieten zij de voorkeur. De mogelijkheid van kin deropvang is in beperkte mate aanwe zig. De gemeente hanteert een selectie code.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 52