A Samen vormen wij de stad Stadsontwikkeling zoekt een teamcoördinator landmeten en vastgoedregistratie m/v Hilversum mediastad Nieuwe impuls voor Stads ontwikkeling Hoog ambitieniveau Algemene informatie en functie-informatie Uw profiel Wat wij bieden Belangstelling Hilversum GEODESIA 2000-6 Hilversum, stud van 82.000 inwoners, is trots op haar vele jonge monumenten, het prachtige groen en vooral op de talrijke multimediabedrijven die hier hun geschiede nis en hun toekomst hebben. Een stad vol leven, stijl en kwaliteit, met goede voorzie ningen en een prettig leefklimaat. Een stad ook waar nog liet nodige te doen valt: ver keer, financiën, de bevordering van toerisme en city-marketing, de verdere ontwikkeling van de binnenstad. Dit vraagt om een krachtige aanpak van gemeentebestuur en ambtelijke organisatie. Aan het begin van deze nieuwe eeuw staat Hilversum voor belangrijke uit dagingen. Om de stad vitaal te houden zijn ingrepen noodzakelijk. Dit zal zorgvuldig moeten gebeuren, want Hilversum wil zijn exclusieve architecto nische en stedenbouwkundige karakter behouden. De gemeente wil de stad bereikbaar houden voor bezoekers en werknemers van buiten en tegelijkertijd leefbaar en veilig voor de bewoners van de stad. F.n Hilversum wil zich blijven profileren als multimediastad. De ont wikkelingen in deze sector zijn even onvoorspelbaar als boeiend. Voor Hilversum ligt er de uitdaging om snel en adequaat op de nieuwste ontwikke lingen in te spelen en de regie in handen te houden. Kwaliteit. Dat is het sleutelwoord voor de dienst Stadsontwikkeling (SO). De dienst wil met nieuw elan een kwaliteits impuls geven aan de stad. Het ambitie niveau ligt hoog. Samen met de bewoners en marktpartijen wil SO werken aan een levendige, veilige, vitale, plezierige en dynamische stad. SO is een dienst die aan de weg wil timmeren. Een dienst in de schijnwerpers van publiek en politiek. Een dienst die samen de schouders eron der wil zetten, collegiaal en in een pret tige werksfeer. De dienst wordt bestuurd vanuit een moderne managementstijl, op basis van heldere afspraken met het bestuur. Om de hoge ambities waar te maken zoekt de dienst nieuwe mensen die mee willen werken aan goede plannen voor de stad; enthousiaste mensen, die gewend zijn te kiezen voor onorthodoxe oplossingen. De organisatorische eenheid landmeten en vastgoedregistratie is thans onderge bracht bij de afdeling beheer; dit wordt in de toekomst planning facilities. De werkwijze van landmeten en vastgoed registratie is via een bedrijfsplan vastge legd. In dit bedrijfsplan, waarin een dui delijk productgerichte werkwijze met bij behorende productverantwoordelijkheden wordt nagestreefd, zijn drie taakvelden te onderkennen: meten en verwerken (5 medewerkers), gegevensbeheer en leveranties (3 medewerkers), en product ontwikkeling èn GIS (1 medewerker). Als teamcoördinator landmeten en vastgoedregistratie coördineert u in goed overleg de werkzaamheden van het team landmeten en vastgoedregistratie en neemt u daarbij veelal de complexe zaken voor uw rekening. U bent voor trekker van het team op kwaliteit en kwantiteit, bewaakt de voortgang en treedt op als klankbord. U adviseert van uit het team over inhoudelijke zaken. U stelt informatiebehoeften vast bij organisaties, afdelingen en personen, maakt problemen bespreekbaar en lost ze op. U voert afdelingsoverschrijdende en multidisciplinaire zaken uit. U opti maliseert de communicatie tussen mana gement en uitvoering. U stelt informati seringsplannen op, op het gebied van geometrische en administratieve vast goedregistratie. U bevordert een flexibele en effectieve inzet van medewerkers. U initieert, coördineert en begeleidt ver- anderingsprocessen op het gebied van de geometrische en administratieve vastgoedinformatie, in- en extern, met als belangrijkste aandachtspunt de GIS- ontwikkeling. U heeft een HBO-opleiding Geodesie, ruime werkervaring en zeer ruime erva ring in geautomatiseerde grafische en vastgoedinformatiesystemen (waarbij kennis van GIS-systemen in combinatie met Oracle is vereist), zodat een acade misch denk- en werkniveau is ontstaan. U bent in staat om activiteiten van anderen en uzelf optimaal af te stemmen en hun volgorde te bepalen (time management). U heeft een klantgerichte instelling en een open oog voor veran derende maatschappelijke processen. U bent in staat een goede werksfeer en teamgevoel te creëren binnen het team en deze te onderhouden. U heeft goede contactuele eigenschappen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. U heeft goede vaardigheden met betrekking tot conflicthantering. U bent besluitvaardig. Uw salaris bedraagt maximaal f 7.819,- bruto per maand (voorlopig beschreven en gewaardeerd), afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mevrouw D. Fielmich, P&O- adviseur, telefoon 035-6292073. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 2 weken zenden aan de directeur van de dienst Stadsontwikkeling, postbus 9900, 1201 GM Hilversum, onder vermelding van het vacaturenummer P201/00/13. Een persoonsonderzoek kan deel uitma ken van de selectieprocedure. De gemeente Hilversum wil meer gehan dicapten en mensen die tot een culturele minderheid behoren in het personeels bestand opnemen. Bij gelijke geschikt heid hebben zij voorrang. Er zijn moge lijkheden voor bedrijfskinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 311

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 53