Vastgoedinformatiebeheerder B m/v Gemeente Enschede Bouw- en Milieudienst De Bouw- en Milieudienst van de gemeente Enschede zoekt voor de afdeling Vastgoedinformatie van de stafeenheid Planning Control/Vastgoedinformatie een (36 uur per week) De stafeenheid Planning Control/Vastgoed informatie heeft zowel ondersteunende als sturende taken op het gebied van financiële en bedrijfseconomische zaken, vastgoed informatie en informatisering en automati sering. De afdeling Vastgoedinformatie zorgt voor een doelmatige, doelgerichte, betrouw bare en kwalitatieve informatievoorziening ten behoeve van een betrouwbare in- en externe dienstverlening. Als Vastgoedinfor matiebeheerder B draagt u bij aan de uit voering van deze taken op het gebied van vastgoedinformatie. Uw taken: - bijhouden van geografische vastgoed informatiegegevens ten behoeve van het gemeentelijke vastgoedsysteem en de Grootschalige Basiskaart Nederland; - ondersteuning bieden bij de voorbereiding en uitvoering van projecten; - informeren van interne en externe afne mers over matenplannen; - vervaardigen van (digitale) tekeningen ten behoeve van bouwvergunningprocedures; - bijhouden van geografische en admini stratieve vastgoedgegevens; - beheren en structureren van vastgoedge gevens; - projectmatige ondersteuning bieden met betrekking tot maatvoering; - leveren van vastgoedinformatie; - verrichten van landmeetkundige werk zaamheden. Functie-eisen: - MBO-diploma, vakrichting geodesie; - kennis van en ervaring met moderne landmeetkundige apparatuur; - ervaring met interactief grafisch werken, bij voorkeur met Autocad; - bekendheid met werkzaamheden t.b.v. de kadastrale toepassing van grondtrans- acties; - resultaatgerichte, zelfstandige en flexibele werkinstelling; - vermogen om zelfstandig en in teamver band te werken; - bereidheid tot het volgen van vakgerichte cursussen; - rijbewijs B. Salaris Het salaris bedraagt, afhankelijk van oplei ding en ervaring, tussen 2.864,- en 5.085,- bruto per maand (op basis van een 36-urige werkweek). Informatie Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u bellen met de heer J.H. Achterkamp, waarnemend hoofd afdeling Vastgoed informatie, tel. 053-4815641 of met mevrouw S.M. Lavalette, adviseur Personeel Organisatie, tel. 053-4815237. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u vóór 1 juli a.s. richten aan de Bouw- en Milieudienst, t.a.v. mevrouw S.M. Lavalette, Postbus 173, 7500 AD Enschede. U kunt ook via e-mail reageren: s.lavalette@enschede.nl 312 2000-6 GEODESIA

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 54