Wij gaan grondig te werk, jij ook? CONSULTANCY Beleidsmedewerker Geo-informatie 36 uur, max. fl. 6.090,- Medewerker Vastgoedinformatie 36 uur, max. fl. 5.392,- (toelage is bespreekbaar) Personeelsbemiddeling en Projecten GEODESIA 2000-6 Nootdotp Wil jij verantwoordelijk zijn voor het nieuwe GIS-systeem bij een Vinex- gemeente? Dan ben jij de nieuwe Beleidsmedewerker Geo-informatie in Nootdorp voor het cluster Civiele en Cultuurtechniek van de afdeling Ruimtelijke Ordening en Beheer. Gelegen in het grootstedelijke gebied tussen Den Haag en Zoetermeer is je uitdaging het in projectvorm actief meewerken aan het opzetten en implementeren van een GIS-systeem. Daarvoor geef je zelf integrale adviezen op het Geo-gebied, zodat anderen adequaat toegang hebben tot de informatie. Nootdorp biedt een dynamische werkplek, "korte lijnen", medeverantwoorde lijkheid en ontplooiingsmogelijkheden. Naast de interne contacten met veelal jonge en enthousiaste collega's, zijn er contacten met andere overheden, projectontwikkelaars, aannemers, (nuts)bedrijven, belangengroepen en bewoners. Jij brengt mee een HBO/TU-opleiding, bij voorkeur Landmeten en Geo-informatie. Je hebt kennis van Microstation, Geographies en Oracle. Overheidservaring is geen "must", enthousiasme wel. Interesse? Bel, mail of schrijf naar Henk Reijmers, (070) 362 17 77, reijmers@jsconsultancy.nl Koninginnegracht 12b-13,2514 AA Den Haag. JS is trefzeker bij de werving en selectie van HBO-ers en academici voor gemeenten, provincies en de Rijksoverheid. Wij informeren u graag over uw mogelijkheden op de arbeidsmarkt. Heeft u interesse in één van de genoemde vacatures? Neem dan contact op met de betreffende adviseur voor meer informatie. Kijk voor meer vacatures op www.jsconsultancy.nl of bel met JS Haarlem (023) 551 23 33, JS Den Haag (070) 362 17 77 of JS Amsterdam (020) 423 64 65. In Nootdorp, één van de grotere Vinex-locaties in Nederland doe je snel zaken. Vind jij dat belangrijk, in combinatie met "korte lijnen", ontwikkeling en vërantwoordelijkheid. Dan ben jij de nieuwe Medewerker Vastgoedinformatie voor het cluster Civiele en Cultuurtechniek van de afdeling Ruimtelijke Ordening en Beheer. Gelegen in het grootstedelijke gebied tussen Den Haag en Zoetermeer is je uitdaging het maken van bestekken en begrotingen, het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden en het zorg dragen voor alle CAD-activiteiten. Nootdorp biedt een dynamische werkplek, ontplooiingsmogelijkheden en een enthousiast team. Naast de interne contacten met veelal jonge en ambitieuze collega's zijn er relaties met overheidsinstanties, projectontwikkelaars, aan nemers, architecten, (nuts)bedrijven, leveranciers, belangengroepen en bewoners. Bij projecten treed je op als adviseur. Jij brengt mee een MBO/HBO-opleiding, bij voorkeur Landmeten/ Civieltechniek. Je hebt kennis van Microstation, elementaire kennis van Oracle en kunt gerichte CAD-ondersteuning geven. Werkervaring op genoem de gebieden is vereist. Interesse? Bel, mail of schrijf naar Henk Reijmers, (070) 362 17 77, reijmers@jsconsultancy.nl Koninginnegracht 12b-13,2514 AA Den Haag. 313

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 55