nkH A Je brengt je omgeving graag in kaart Technisch medewerker landmeten (v/m) past 9 'Tj&ï li (VB 11 314 2000-6 GEODF.SIA Je bent niet graag aan je bureau gebonden. Liever ben je buiten, zelfstandig of in een klein team werkend aan een klus. Je hebt gevoel voor ruimtelijke ordening en een brede kijk op stadsontwikkeling. Ben jij deze vrije vogel, die tegelijkertijd ook een Pietje Precies is met een groot verantwoordelijkheidsgevoel? Word dan onze nieuwe - - XXHl De gemeente Delfzijl is een bedrijvige gemeente. We zijn een kwaliteits gedreven organisatie met klanttevredenheid en integriteit hoog in het vaandel en volop in beweging. Mede door uitbreiding van de werk zaamheden is er op de afdeling Stadsontwikkeling van de sector Gemeente werken een vacature ontstaan. Ons aanbod Het Bureau geo-informatie, landmeten en kadaster, waar nu twee mensen werken, houdt zich bezig met landmeet kundige activiteiten, het beheer van het geometrisch basisbestand, het bijhouden van de Grootschalige BasisKaart van Nederland, de kadastrale bestanden en de luchtfoto's. Het bureau werkt met programma's als Geocad, Delfy, Microstation, Geomedia en Geographies. Als technisch medewerker landmeten (36 uur p/w) verricht je metingen voor de gemeentelijke basiskaarten en de GBKN en je verwerkt de resultaten. Je maakt matenplannen en verkavelingsplannen, voert water passingen en uitzetwerk uit voor nieuwe werken en herstructurering. En tot slot beheer je het gemeente kadaster. Wat vragen wij? Je hebt een MBO-opleiding geodesie, ervaring met geautomatiseerde gegevensinwinning en -verwerking en je hebt de ambitie om mee te denken over ontwikke lingen op GIS-gebied. Je kunt goed met mensen omgaan en drukt je gemakkelijk uit, zowel mondeling als schriftelijk. Tot slot heb je interesse in buitendienst werkzaamheden. Arbeidsvoorwaarden Je inzet wordt bij onze gemeente op de juiste waarde geschat en passend (flexibel) beloond. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 4.759,00 (schaal 7) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Maar je salaris kan op basis van je inzet oplopen tot 5.078,00. De functie moet nog gewaardeerd worden. Verder kun je rekenen op eigentijdse opleidingsfaciliteiten en zijn we aangesloten bij een bureau voor personeelsmobiliteit. Op deze manier kun je op termijn werken aan je loop baan bij de overheid. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met de heer S.J. Rozema, technisch medewerker stadsontwikkeling (0596-639951). Heb je vragen over de selectieprocedure? Dan kun je bellen met de heer J.H. Schuurman, personeelsconsulent (0596-639987). Meer informatie over Delfzijl vind je op de Digitale Havenstad Delfzijl, www.delfzijl.nl Reageren Je schriftelijke sollicitatie, met vermelding van vacaturenummer 00.18, kun je binnen 10 dagen na verschijning van dit blad sturen naar het college van Burgemeester en Wethouders van Delfzijl, Postbus 20.000, 9930 PA Delfzijl.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 56