It Operator m/v Landmeetkundige m/v Breed in geodesie Ons aanbod Jouw reactie: GEODESIA 6 Van Steenis geodesie Je draagt zorg voor de zorgvuldige uitwerking van meetgegevens. Dit betreft zowel de uitvoering van berekeningen als de vervaardiging van een aantrekkelijk eindproduct voor de klant. Je verzorgt in samenwerking met de project leider de planning van werkzaamheden voor uiteenlopende typen projecten. Je hebt een relevante opleiding op MBO- of HBO-niveau en ervaring met het gebruik van CAD-systemen. Je hebt kennis van de huidige inwinnings- en verwerkingstechnieken in de geodesie en vindt het leuk om in teamverband meetvraag- stukken op te lossen. Daarnaast heb je gevoel voor grafische vormgeving. Kennis van civieltechnisch tekenwerk is een pré. Je geeft leiding aan een meetploeg en voert zelfstandig projecten uit, waarbij je garant staat voor een zorgvuldige uitwerking van meetvraagstukken. Je bent goed in staat om in teamverband te werken. Je hebt een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau en kennis van de huidige inwinningstechnieken in de geodesie. Daarnaast ben je bereid veel te leren, kun je kritisch luisteren en je mening goed verwoorden. Ervaring in deze functie is niet noodzakelijk. Meer informatie: Annette Buis, telefoon (030) 639 56 11. Ingenieursbureau Van Steenis is een innovatiegericht ingenieursbureau voor geodesie, hydrografie, bouwmeten en GIS. Met ruim 50 jaar ervaring is Van Steenis het eerste ingenieursbureau in haar vakgebied en kent de balans tussen duurzaam en flexibel inspelen op de markt. In opdracht van de overheid en het bedrijfsleven verzorgen wij advies en metingen over de volle breedte van de geodesie. Meer informatie: Tjeerd Roozendaal, telefoon (030) 639 56 11. 315 een inspirerende, levendige werkomgeving gemotiveerde en deskundige collega's veel vrijheid om zelfstandig te werken ruimte voor het inbrengen van eigen ideeën training en doorgroeimogelijkheden Stuur je sollicitatiebrief en cv naar Ingenieursbureau Van Steenis, t.a.v. de heer T.R. Roozendaal, Postbus 179, 3990 DD Houten. E-mailen kan natuurlijk ook: tro@tauw.nl.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 57