Landmeetkundig /cartografisch CAD-Operator »/m Dienst Stedelijke Ontwikkeling en Beheer gemeente Eindhoven 316 2000-6 GEODESIA Eindhouen, de grootste stad van Zuid-Nederland, mag zich rekenen tot Europa's belangrijkste centra van technologie en industrie. Internationaal georiënteerd als zij is, biedt de stad een hoog voorzieningenniveau op het gebied van onder andere onderwijs, cultuur, sport en gezondheidszorg. Met meer dan 200.000 inwoners is Eindhoven het economische hart van een regio waar meer dan een half miljoen mensen ivonen. Het beleid van de gemeente is er op gericht een klimaat te scheppen waarin alle mensen goed kunnen wonen, werken en recreëren. Als één van de grootste werkgevers in de regio kent de gemeente een veelheid aan functies en uitstekende mogelijkheden tot zelfontplooiing. Werken bij de gemeente Eindhoven betekent deel uitmaken van een klantgerichte organisatie, die midden in de samenleving staat. De gemeentelijke organisatie van Eindhouen bestaat uit zes uakdiensten en een concernstaf. De dienst Stedelijke Ontwikkeling en Beheer (DSOB) is de vakdienst die verantwoordelijk is voor de ontwikkeling en aanpassing van de stad en het beheer van de openbare ruimte. Dit doet zij door het opstellen van strategie, beleid en programma's. Hierbij wordt samengewerkt met externe partijen wat tot uiting komt in gestructureerde communicatie met de omgeving en samenwerking in concrete projecten. De dienst bestaat uit de volgende sectoren: Strategie, Planontwikkeling, Realisatie, Bouw- en Woningtoezicht en Controlling, alsmede het Parkeerbedrijf. Daarnaast zijn er de stafafdelingen Directiesecretariaat, Communicatie en Personeel en Organisatie. Het totale personeelsbestand bestaat uit ca. 400 medewerk(st)ers. De dienst Stedelijke Ontwikkeling en Beheer wil een kwaliteitsimpuls geven aan de stad. Met bewoners en marktpartijen wordt gewerkt aan een technologische, dynamische en veilige stad. DSOB kenmerkt zich door een resultaatgerichte, slag vaardige organisatie met een open, informele, collegiale en mensgerichte cultuur. Op basis van duidelijke afspraken met het gemeentebestuur wordt DSOB geleid door een moderne managementstijl. Op basis van het recent ontwikkeld integraal personeelsinstrumentarium wordt met elke medewerker een persoonlijk prestatieplan gemaakt. Het plan heeft zowel oog voor de te leveren producten als voor persoonlijke ontwikkelingsmogelijkheden. Opleiding, training en jobrotation zorgen voor de noodzakelijke ondersteuning bij het realiseren van persoonlijke ontwikkelingen. Om het hoge ambitieniveau te bereiken zoekt DSOB naar een ambitieuze en enthousiaste medewerker die mee wil werken aan niet alledaagse oplossingen. Voor de afdeling Geo-informatie is de dienst Stedelijke Ontwikkeling en Beheer op zoek naar een: De afdeling Geo-informatie heeft als taak te zorgen voor zo volledig en actueel mogelijke geografische data betreffende topografie, juridische situatie en beheersituatie. De huidige bestanden dienen tevens op een zodanig kwalitatief niveau te worden gebracht dat ze op termijn in een volwaardig GIS gebruikt kunnen worden. Daarnaast wordt er aandacht besteed aan marktverkenning, informatievoorziening en automatiseringsondersteuning, met name op het gebied van GIS. Functie-inhoud Het creëren, muteren en/of beheren van onder andere: grootschalige topografische bestanden, kleinschalige topografische bestanden, kadastrale bestanden, objectgerichte geografische bestanden, afgeleide bestanden, digitale luchtfoto's; het maken van cartografische producten; het ondersteunen bij de ontwikkeling en het beheer van GIS-applicaties. Functie-eisen Minimaal MBO-geodesie, bij voorkeur aangevuld met verdere opleiding(en) op het gebied van cartografie en/of GIS öf HBO-geo-informatica; voor een MBO-er geldt minimaal 3 jaar ervaring in de landmeetkundige praktijk, voor een HBO-er is minder ervaring vereist; kennis van en ruime praktische ervaring met CAD (bij voorkeur MicroStation) en GIS; aantoonbare affiniteit met cartografie; enthousiast, goede contactuele eigenschappen, initiatiefrijk, creatief, accuraat. Ons aanbod Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot en met 5.392,- bruto per maand. Voor zeer goede kandidaten 6.090,- bruto per maand (norm 01 -10-1999). Behalve uit stekende arbeidsvoorwaarden biedt de gemeente Eind hoven een inspirerend werkklimaat en volop mogelijk heden tot ontplooiing. De gemeente Eindhoven voert een actief loopbaanbeleid. Persoonlijke ontwikkeling wordt gestimuleerd, waardoor de inzetbaarheid van medewerkers wordt verbreed en de flexibiliteit van de organisatie toeneemt. Medewerkers worden daarom in algemene dienst aangesteld. Sollicitatieprocedure De gemeente Eindhoven streeft naar een evenredige afspiegeling van de plaatselijke bevolking in de samenstelling van het ambtenarenapparaat. Met name vrouwen, leden van etnische of culturele minderheden en gehandicapten, die voldoen aan de gestelde functie-eisen, worden verzocht te solliciteren. Bij de selectie zullen de medewerkers van de afdeling worden betrokken. De gemeente Eindhoven heeft een regeling die - onder bepaalde voorwaarden - voorziet in een bijdrage in de kosten van kinderopvang. Inlichtingen en sollicitaties Vakinhoudelijke informatie wordt desgewenst verstrekt door de heer R. Nohlmans, hoofd Geo-informatie, tel. (040) 238 60 39. Voor nadere informatie omtrent de sollicitatieprocedure kunt u contact opnemen met de afdeling Personeelszaken en Organisatie, tel. (040) 238 60 30. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken en Organisatie, de heer H. Brouns, Postbus 998,5600 AZ Eindhoven onder vermelding van vacature nummer 132 (in de rechterbovenhoek van de brief). Binnen 4 weken na de sluiting van de inzendtermijn kunnen sollicitanten nader bericht verwachten. Uw gegevens worden vertrouwelijk behandeld.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 58