Samen vormen wij de stad Stadsontwikkeling zoekt junior landmeetkundig medewerker m/v voor 36 uur per week tijdelijke aanstelling voor de duur van 3 jaar Hilversum mediastad Nieuwe impuls voor stadsontwikkeling Hoog ambitieniveau Algemene informatie Functie-informatie Hilversum Uw profiel Wat wij bieden Belangstelling 364 2000-7/8 GEO DES IA Hilversum, stad van 82.000 inwoners, is trots op zijn vele jonge monumenten, het prachtige groen en vooral op de talrijke multimediabe drijven die hier hun geschiedenis en hun toekomst hebben. Een stad vol leven, stijl en kwaliteit, met goede voorzieningen en een prettig leefklimaat. Een stad ook waar nog het nodige te doen valt: verkeer, financiën, de bevordering van toerisme en city-marketing, de verdere ontwikkeling van de binnenstad. Dit vraagt om een krachtige aanpak van gemeentebestuur en ambtelijke organisatie. Aan het begin van deze nieuwe eeuw staat Hilversum voor belangrijke uitdagingen. Om de stad vitaal te houden zijn ingrepen noodzakelijk. Dit zal zorgvuldig moeten gebeuren, want Hilversum wil zijn exclu sieve architectonische en stedenbouwkun dige karakter behouden. De gemeente wil de stad bereikbaar houden voor bezoekers en werknemers van buiten en tegelijker tijd leefbaar en veilig voor de bewoners van de stad. En Hilversum wil zich blijven profileren als multimediastad. De ontwik kelingen in deze sector zijn even onvoor spelbaar als boeiend. Voor Hilversum ligt er de uitdaging om snel en adequaat op de nieuwste ontwikkelingen in te spelen en de regie in handen te houden. Kwaliteit. Dat is het sleutelwoord voor de dienst Stadsontwikkeling (SO). De dienst wil met nieuw elan een kwaliteitsimpuls geven aan de stad. Het ambitieniveau ligt hoog. Samen met de bewoners en markt partijen wil SO werken aan een levendige, veilige, vitale, plezierige en dynamische stad. SO is een dienst die aan de weg wil timmeren. Een dienst in de schijnwerpers van publiek en politiek. Een dienst die samen de schouders eronder wil zetten, collegiaal en in een prettige werksfeer. De dienst wordt bestuurd vanuit een moderne managementstijl, op basis van heldere afspraken met het bestuur. Om de hoge ambities waar te maken zoekt de dienst nieuwe mensen die mee willen werken aan goede plannen voor de stad; enthousiaste mensen die gewend zijn te kiezen voor onorthodoxe oplossingen. De organisatorische eenheid landmeten en vastgoedregistratie van de dienst Stadsontwikkeling is thans ondergebracht bij de afdeling Beheer; dit wordt in de toekomst de afdeling Planning Facilities. De werkwijze van deze eenheid is in hoofdlijnen via een bedrijfsplan vastgelegd waarin een duidelijk product- gerichte werkwijze met bijbehorende productverantwoordelijkheden wordt nagestreefd. Er zijn drie taakvelden te onderkennen: meten en verwerken (5 medewerkers), gegevensbeheer en leve ranties (3 medewerkers), en productont wikkeling en GIS (2 medewerkers). Verdere integratie van deze drie onderde len, waarbij op flexibele wijze ook met de functie-inhoud van collegae wordt kennisgemaakt, is een reële toekomst verwachting. Als junior landmeetkundig medewerker werkt u in beginsel meestal samen met uw directe collegae (3 landmeters en 1 meetassistent), veelal in tweemans- ploegen aan de volgende producten: U voert zelfstandig metingen ten behoeve van o.a. de GBKH (Grootschalige BasisKaart Hilversum) uit, en geeft daarbij leiding aan een meetploeg. U voert hoogte metingen in het terrein uit en verwerkt deze tot profielen en/of hoogtekaart. U voert landmeetkundige werkzaamheden uit in opdracht van een van de gemeente lijke diensten. U houdt het grondslagnet bij, alsmede het hoogtebestand. In het kader van een voor te nemen en verder door te voeren integratie binnen- buitendienstactiviteiten is het uitvoeren van projectmatige werkzaamheden gedu rende een langere periode in de binnen dienst niet uitgesloten. U heeft een afgeronde MBO-opleiding Geodesie, aangevuld met aantoonbare I&A-kennis, met zowel ruime ervaring in de buitendienst alsook in de binnen dienst. Als gevolg van een product- gerichte werkwijze is kennis van GEOCAD of een soortgelijk verwerkings pakket een vereiste. Kennis van Microstation alsmede kennis van het kadaster strekt tot aanbeveling, terwijl de bereidheid tot het volgen van vervolg opleidingen een reële optie is. U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden en bent in staat tot optimale team-working. U laat in uw landmeetkundig werk een flexibele, servicegerichte en met name initiërende instelling zien. Uw salaris bedraagt, bij volledige gebleken geschiktheid, maximaal 5.392,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Verlenging van het dienstverband na drie jaar behoort tot de mogelijkheden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer T.J.C. Balt, interim coördinator landmeten en vastgoed registratie, telefoon 035-6292174, of de heer R.W.M. Linssen, P&O-adviseur, tele foon 035-6292912. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 2 weken zenden aan de directeur van de dienst Stadsontwikkeling, postbus 9900, 1201 GM Hilversum, onder vermelding van vacaturenummer P201/00/22. De gemeente Hilversum wil meer gehan dicapten en mensen die tot een culturele minderheid behoren in het personeels bestand opnemen. Bij gelijke geschiktheid hebben zij voorrang. Er zijn mogelijkheden voor bedrijfs kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 50