Bij Tebodin bouwen aan een constructieve carrière TEBODIN Landmeetkundig Operator Consultants Engineers 365 GEODESIA 2000-7/8 'T for you'. Dat is twee jaar hard werken aan een haventerminal aan de Baitische Zee en daarna het eerste ontwerp voor een papierfabriek in de Verenigde Arabische Emiraten op het scherm zetten. Of u nu deel uitmaakt van een projectteam of een afdeling aanstuurt, ais ingenieur bij Tebodin werkt u mee aan diverse grote en kleine projecten over de gehele wereld. Als onafhankelijk en multidisciplinair advies- en ingenieursbureau met circa 2.000 medewerkers werken wij in vele marktsectoren. Doordat wij alle disciplines in huis hebben en projecten integraal aanpakken heeft ons werk een meerwaarde die onze organisatie een bijzondere positie geeft. Het resultaat is een groeiende orderportefeuille en een dynamisch, collegiaal arbeidsklimaat waarin u uw carrière een constructieve invulling kunt geven. Het werkterrein van de vestiging Hengelo (circa 160 medewerkers) omvat onder meer het engineeren en adviseren van projecten op het gebied van gebouwen en infra structuur, milieu en veiligheid, energie, afvalverwerking, logistiek en fabrieksbouw. Ook constructie- management maakt deel uit van onze werkzaamheden. De sectie Pijpleidingen en Infra structuur ontwerpt, realiseert en begeleidt projecten op het gebied van ondergrondse pijpleidingsystemen, civiele infrastructuur en geodesie. De adviesgroep geodesie voert projecten uit ten behoeve van pijp leidingprojecten, landmeetkundige projecten en civiele infrastructuur. Ook digitale kaartvervaardiging behoort tot de werkzaamheden. Men werkt nationaal en internationaal voor zowel opdrachtgevers uit de overheid en semi-overheid als voor waterbedrijven en industrie. In verband met onze groeiende activiteiten zoeken wij voor de vestiging Hengelo een Vacaturenummer: PA/107/00 Als Landmeetkundig Operator houdt u zich bezig met digitale kaart vervaardiging en opbouw, beheer en bijhouden van digitale bestanden. Verder houdt u zich onder andere bezig met het uitvoeren van geodetische berekeningen en maat voering en levert u een bijdrage aan de ontwikkeling en het onderhouden van de aanwezige programmatuur. AutoCad en Microstation zijn bekende tools voor u. U bent in het bezit van een opleiding Landmeetkunde op MBO-niveau. U beschikt over een goede kennis op het gebied van automatisering en informatica. Daarnaast hebt u affiniteit met landmeetkundige werk zaamheden in de GWW-sector. Wordt u onze nieuwe collega? Uw schriftelijke sollicitatie - onder vermelding van vacaturenummer PA/107/00 op brief en envelop - kunt u binnen veertien dagen richten aan mevrouw E. Nakken, vestigingssecretaresse. Tebodin B.V Drienerstate, P.C. Hooftlaan 56 Postbus 233 7550 AE Hengelo e-mail: e.nakken@tebodin.nl Voor inlichtingen kunt u bellen met de heer A.C.D. v.d. Hoeven, Hoofd sectie Pijpleidingen en Infrastructuur te Hengelo, telefoonnummer: 074-249 63 75. s t-f O er o o. Vestigingen: Den Haag, Hengelo, Groningen, Maastricht, Eindhoven, Spijkenisse, Beverwijk, Verenigd Koninkrijk, België, Duitsland, Polen, Tsjechië, Slowakije, Hongarije, Bosnië-Herzegovina, Kroatië, Bulgarije, Roemenië, Litouwen, Letland, Rusland, Oekraine, Moldavië, Azerbeidzjan, Verenigde Arabische Emiraten, Bahrein, Nederlandse Antillen.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 51