A K Bent u iemand die de bakens niet alleen plaatst, maar ook graag verzet? landmeter v/m GEMEENTE UITHOORN De Thamerkerk, gezien vanaf de Amstel te Uithoorn gelegen in het groene centrum van Nederland. Uithoorn telt momenteel ruim 25.000 inwoners, maar zal ook in de toekomst blijven groeien. lantgericht werken, een slagvaardige opstelling en een informele sfeer vor men de bouwstenen van onze toekomstgerichte organisatie. Dat is te merken in alle geledingen; ook bij de sectie Landmeten van de afdeling Verkeer en Infrastructuur, waar plaats is voor een De gemeente Uithoorn is een zelfrcgi- strerende gemeente. Met betrekking tot de functie betekent dit dat de afdeling Verkeer en Infrastructuur zelf topografische kaarten vervaardigt. Dat vraagt om slagvaardigheid, een commerciële attitude en onderhandelingsvermogen. Belangrijke ele menten waar u als landmeter veelvuldig mee te maken krijgt. U bent de verantwoordelijke persoon voor het beleid aangaande topogra fisch gegevensbeheer. Dit houdt in dat u niet alleen nieuw beleid ontwikkelt, maar ook de effectiviteit van bestaand beleid beoordeelt en voorstellen doet ter verbetering. Het com merciële aspect is zeker van belang, want onze digitale en themakaarten worden bin nen en buiten de organisatie op de markt gebracht. Daarnaast bent u heel praktisch bezig, namelijk met het verrichten van land meetkundige activiteiten. Ook neemt u het informatiebeheer van het kadaster voor uw rekening en bent u verantwoordelijk voor het applicatiebeheer van Auto-CAD binnen de organisatie. De opzet is dat deze functie zich ontwikkelt in de richting van vastgoedinfor matie. Al met al een boeiende baan, waarin succes grotendeels afhankelijk is van uw initiatief en verantwoordelijkheidsgevoel. Wij vragen U hebt een afgeronde HTS-oplciding Landmeetkunde of beschikt over een gelijk waardig werk- en denkniveau. Verder hebt u enige werkervaring en ruime kennis van automatisering. De gemeente Uithoorn biedt Afwisseling is een sterke troef in uw dagelijk se werkzaamheden als landmeter. Het salaris wordt in overleg met u vastge steld, afhankelijk van opleiding en ervaring. Verder hebben wij prima secundaire arbeids voorwaarden, waaronder mogelijkheden voor kinderopvang, betaald ouderschaps verlof en flexibele werktijden, en een prettige werksfeer. Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer E.H. Berkenbosch, hoofd afdeling Verkeer en Infrastructuur, telefoon (0297) 51 32 01, of met de heer P.M. Louwerse, plaatsvervangend hoofd van de afdeling, telefoon (0297) 51 32 02. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen drie weken na verschijnen van de advertentie richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Uithoorn, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 8, 1420 AA Uithoorn. Als vrouw krijgt u bij de sollicitatie voorrang boven gelijkwaardige kandidaten. 368

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 54