Doetinchem in goede banen. gemeente [flDJ Doetinchem 435 GEODESIA Doetinchem is de groei ende centrumgemeente van de Achterhoek en vervult een hoofdrol in de regio op maatschap pelijk, cultureel en economisch terrein. Ruim 47.000 mondige inwoners maken Doetinchem iedere dag anders. Het werkterrein van de gemeente wordt bepaald door de inbreng van velen. Geen abstrac te doelgroepen, maar mensen van dichtbij en met een eigen mening. De gemeente heeft directe invloed op hun leefomgeving en moet vaak manoeuvreren bin nen spannende marges van tegengestelde belan gen. Het maken van alle noodzakelijke afwegingen en keuzen is een kunst op zich.Voor die taak hebben de inwoners een bestuur en 400 gemeen telijke medewerkers in dienst, van wie zij veel verwachten. onder woningfinanciering, pc-privéplan, kinderopvang en fietsprivéplan. DE SOLLICITATIE Voor meer informatie kunt u bellen met de heer M.J. Kloet, chef afdeling vastgoed, telefoon (0314) 37 74 70, de heer ing. A.J. Hoopman, groeps- hoofd landmeten, telefoon (0314) 37 74 77, of met de heer T.H.M. Spaan, p&o-consulent, telefoon (0314) 37 72 82. Richt uw schriftelijke sollicitatie vóór 25 september 2000 aan burgemeester en wethou ders van Doetinchem, Postbus 9020, 7000 HA Doetinchem. E-mailen kan ook: gemeente@doetinchem.nl De eerste oriënterende gesprekken zullen plaats vinden op donderdag 5 oktober 2000. ai 5 Cr u O c De gemeente voert een voor keursbeleid voor vrouwen, leden van etnische minder heden en (fysiek) gehandicapten. De afdeling vastgoed bestaat uit de groepen gebouwen en landmeten, die onder leiding staan van een groepshoofd, en de eenheden grondzaken, economische zaken en woz-taxaties, waaraan de afdelingschef rechtstreeks leiding geeft. Voor de groep landmeten zijn wij op zoek naar een landmeetkundig medewerker m/v voor 36 uur per week in tijdelijke dienst tot I januari 2002. De mogelijkheid bestaat dat de functie aansluitend wordt omgezet in een vaste formatieplaats. Besluitvorming hierover moet nog plaatsvinden. HET WERK U verzorgt de inpassing van bouwvergunningaanvragen in het gemeentelijke digi tale GBKD-bestand. Voor grondaankopen en -verkopen vervaardigt u grondtransactietekeningen. Aan de hand van schets- plannen maakt u maten- plannen voor diverse nieuw bouwprojecten binnen de gemeente Doetinchem. U verstrekt kadastrale informatie aan derden, waarbij u gebruik maakt van Gemnet. Verder ver richt u meetwerk voor de bijhouding van de GBKD en helpt u bij de uitvoering van de overige groepstaken. DE MEDEWERKER U beschikt over een adequate opleiding op mbo-niveau, aangevuld met aantoonbare kennis en werkervaring met het tekenprogramma AutoCad. U hebt uitstekende commu nicatieve vaardigheden, zo wel mondeling als schrifte lijk, en een klant- en oplos singsgerichte werkhouding. DE ARBEIDS VOORWAARDEN De gemeente Doetinchem biedt een boeiende en veelzijdige baan in een organisatie die volop in beweging is. Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris volgens functieschaal 6 geboden (maximaal 4.409,— bruto per maand). Op termijn behoort plaatsing in uit- loopschaal 7 tot de moge lijkheden. De gemeente kent gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, waar-

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 69