A Medewerker Vastgoedinformatie m/v gemeente Haarlemmermeer 2000-9 GEODESIA De gemeente Haarlemmermeer \%JT* 1 A P behoort met meer dan 115.000 Wie bouwt mee aan een metamorfose inwoners tot de 20 grootste f A A gemeenten van Nederland. De in ae Kanastaar gemeente ondergaat de komen- dejaren een metamorfose door Onderdeel van de Facilitaire Dienst is de sector Automatisering en Vastgoedinformatie (AV). De kerntaken van de bouw van vete duizenden sector z'jn beleidsontwikkeling met betrekking tot automatisering en vastgoedinformatie, advisering hierover woningen de forse uitbreiding naar c'c gemeentelijke diensten en het integraal gemeentelijk systeembeheer. De werkzaamheden van de sector zijn verdeeld in de cluster ICT-services en de cluster Vastgoedinformatie en Topografie. Binnen de laatst genoemde cluster is het vastgoedcoördinatiepunt (VCP), bestaande uit een adviseur en twee medewerkers, belast met de ontwikkeling en implementatie van een gemeentebrede basisregistratie vastgoed en is de eenheid landmeten belast met de bijhouding van de Grootschalige Basiskaart en het maattechnisch begeleiden van gemeentelijke bouwplannen. In verband met het vertrek van één van de huidige vastgoedmedewerkers zoeken wij een van Schiphol en de aanleg van bedrijfsterreinen en omvangrijke groengebieden. Volgens de laat ste prognose zal de gemeente Haarlemmermeer doorgroeien tot 165.000 inwoners. 361 Functie-informatie - u geeft leiding aan (deel-)projecten (bijvoorbeeld project adressen of gebouwen) bij het implementeren van de invoering van de vastgoedbasisregistratie; - u adviseert mede over de totstandkoming van het objectbeheer en de vastgoedbasisregistratie; - u voert het gegevensbeheer uit van de basisregistratie vastgoed; - u beheert het gemeentekadaster (AKR en LK1) binnen de basisregistratie; - u bent verantwoordelijk voor het beheer van het GIS-instrumentarium; - u verzorgt de complexe informatiebehoefte van interne en (eventuele) externe klanten. Functie-eisen - u heeft een HBO denk- en werkniveau met een afgeronde opleiding in bijvoorbeeld de richting Geodesie of Informatica; - u heeft kennis van geografische informatie- en databasemanagementsystemen (Smallworld, Oracle en Microstation); - u heeft kennis van en ervaring in het ontwikkelen en implementeren van vastgoedregistraties; - u kunt goed in teamverband werken en bezit goede communicatieve, redactionele en onderhandelingsvaardig heden. Salaris Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal fl. 6872,- 3118,-) bruto per maand (rang 10), bij een fulltime werkverband. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de coördinator Vastgoedinformatie en Topografie, de heer W.H. van der Schaaf, telefoon 023-5674295. Sollicitaties Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer FAD 00-10, uiterlijk 29 september 2000 te richten aan de directeur van de Facilitaire Dienst, postbus 250, 2130 AG Hoofddorp. Voor nadere informatie over de gemeente kunt u ook op onze website terecht: http://www.haarlemmermeer.nl Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep op de arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. «O Acquisitie op grond van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. m 436

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 70