"Jij bepaalt je grenzen... en dan merk je dat je dat doet voor heel Nederland." Projectleiders en hoofdprojectleiders v/m Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld overzeventien directies. Hoewel hun achter gronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijk heden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deel tijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kern taken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevor deren van de verkeersveiligheid. MBO/HBO (Ceo-informatie) Hoofdafdeling Topografische Ceo-informatie, diverse locaties Het betreft veelzijdige functies bij de hoofd afdeling Topografische Geo-informatie (TG), verantwoordelijk voor de vervaardiging van producten op het gebied van geo-informa tie. Hierbij worden onder andere technieken zoals GPS/INS en remote sensing gebruikt. Bij de vervaardiging wordt vaak gebruikge maakt van uitbesteding, waarbij de eigen rol een regisserende is. Binnen TG wordt onder scheid gemaakt tussen de afdelingen Basis Geo-informatie en Maatwerk Geo- informatie. De afdeling Basis Geo-informatie zoekt projectleiders (standplaats 's Heer Arendskerke (Zeeland). De afdeling Maatwerk Geo-informatie zoekt project leiders, hoofdprojectleiders (standplaats Eindhoven en Nieuwegein) en een hoofd projectleider Productieondersteuning (standplaats Delft). Salaris: Uw salaris als projectleider bedraagt maximaal f 5.339,- 2.423) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Uw salaris als hoofdprojectleider bedraagt maximaal f 6.031,- 2.737) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer H. Weezepoel, afdeling Basis Geo-informatie, telefoon (0113) 56 50 00, of met de heer IJ.W. van der Bent, afdeling Maatwerk Geo-informatie, telefoon (015) 269 14 09. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, Postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer 201030/G op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Wat u gaat doen: Als (hoofd)projectleider geeft u leiding aan inkoop en productie van Geo-informatie. In Delft ondersteunt u werkprocessen en productiemiddelen van de afdeling Maatwerk Geo-informatie. U schakelt als opdrachtgever de particuliere markt in en u hebt visie over hoe dit het beste kan gebeuren. U bent u ervan bewust dat u de Meetkundige Dienst vertegenwoor digt binnen en buiten Rijkswaterstaat. U brengt advies uit met betrekking tot onze producten en productietechnieken. De dyna mische Rijkswaterstaat-omgeving biedt u aantrekkelijke kansen om door te stromen. Wat u hebt gedaan: Voor de functie van projectleider hebt u een aantoonbaar MBO- werk- en -denkniveau (Geo-informatie), terwijl voor de functie van hoofd projectleider aantoonbaar HBO-werk- en -denkniveau (Geo-informatie) vereist is. U bent samenwerkingsgericht en een echte netwerker.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 71