Ben jij het die de kaart(en) van Utrecht een extra dimensie kan geven...? Geografisch medewerker Gemeente Utrecht Binnen je brede werkveld actualiseer je samen met collega's de basisbestanden en verleen je diensten aan uiteenlopende gebruikers van de basisregistratie. De basisregistratie vastgoed bestaat uit de klein- en groot schalige basiskaart, het gebouwensysteem, het gemeentelijk kadastrale systeem, de kadastrale kaart en de gemeentelijke eigendommenkaart. Daarnaast leg je je toe op de cartografie. Je houdt de klein schalige kaart van Utrecht actueel en je maakt uiteen lopende kaarten, hierbij uitgaand van de aanwezige basisbestanden. Deze kaarten zijn bestemd voor diverse veelal gemeentelijke opdrachtgevers. Met hen overlegje en je stelt met hen de specificaties samen en je maakt op basis hiervan een offerte. Voor het realiseren van de lcaartproducten maak je gebruik van GIS-programmatuur. Geografisch medewerker ben je met circa 11 collega's bij het bureau Geo-Informatie van de afdeling Vast goedinformatie, onderdeel van de sector Vast- goedfacilities van het Ontwikkelingsbedrijf van de gemeente Utrecht (OGU). Geo-Informatie beheert en actualiseert de basisregistraties, maakt daaruit uit eenlopende kaartproducten en voert GIS-toepassin- gen uit. Het bureau ondersteunt ook het OGU voor wat betreft het beheer en gebruik van en informatie over gemeentelijke eigendommen. De afdeling Vastgoedinformatie zorgt voor het op een bedrijfsma tige manier en marktconform opbouwen, beheren, bijhouden en beschikbaar stellen van de basisregis traties vastgoed van de hele gemeente Utrecht. Het OGU is een professionele vastgoedorganisatie in dienst van het openbaar bestuur. Deze dienst maakt het ruimtelijk beleid van de gemeente Utrecht moge lijk en streeft naar een optimaal rendement van de gemeentelijke gronden en gebouwen. Geografisch medewerker ben je op grond van mini maal een afgeronde MBO-opleiding Geodesie en ten minste 3 jaar ervaring in thematische cartografie. Je (36 uur per week) hebt kennis van en ervaring met geografische infor matievoorziening en toepassingen op het gebied van de basisregistratie vastgoed. Bijvoorkeur heb je kennis van en ervaring met Microstation, Oracle en toepas- singspaketten voor GIS en Internet. Als persoon stel je je flexibel, collegiaal, klantgericht en professioneel op. Je neemt graag initiatieven en je bent zeer effi ciënt in je werk. Uiteraard biedt Utrecht je een goede werksfeer en goede arbeidsvoor waarden, waar onder een bruto maandsalaris van maximaal NLG 4.831,- (=EUR 2.192,21: schaal 7) bij een formele arbeidsduur van 36 uur per week, afhankelijk van opleiding en ervaring. Maar Utrecht biedt meer. Je kunt een bijdrage leveren aan het woon-, werk- en leefklimaat van een stad die 2.000jaar jong is en nog volop in ontwikkeling is. Over enkele jaren telt Utrecht meer dan 300.000 inwoners. Utrecht heeft de dynamiek, de kansen en problemen die bij een stad van zo'n omvang horen. Wie zowel uitdagend als zinvol werk zoekt, is bij Utrecht aan het goede adres. En wie na enkele jaren toe is aan een nieuwe uitdaging, kan die ook in Utrecht vinden. De Utrechtse organisatie kent namelijk veel verschillen de functies en bevordert de interne mobiliteit. Utrecht biedt je niet alleen een functie aan, maar ook de kans op een interessante loopbaan. Als je nog niet geheel aan de eisen voor geografisch medewerker voldoet, ver zoeken wij je toch te reageren. Voor nadere informatie kun je bellen met de heer W. Erwich, hoofd bureau Geo-Informatie, telefoon 030 286 4808. Je kunt schriftelijk solliciteren, met bijsluiting van je CV binnen 14 dagen na plaatsing van deze adverten tie, bij mevrouw H.M.C. van der Westen, P&O-consu- lente, Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht, Postbus 8613, 3503 RP UTRECHT, onder vermelding van "Sollicitatie geografisch medewerker, vacature nummer 99.024" op de envelop. Ontwikkelingsbedrijf Deze personeelsadvertentie is niet bestemd voor acquisitie. 438 2000-9 GEODESIA Wat ga je doen? Met wie ga je werken? Ben je dat? Wat maakt werken voor een stad als Utrecht zo aantrekkelijk? Geïnteresseerd?

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 72