A Breed in geodesie Van Steenis geodesie Projectleider/manager standplaats Houten CAD-tekenaar standplaats Houten/Deventer Ons aanbod: Jouw reactie: 2000-9 GEODESIA Ingenieursbureau Van Steenis is een innova tiegericht ingenieursbureau voor geodesie, hydrografie, bouwnieten en GIS. Met ruim 50 jaar ervaring is Van Steenis het eerste ingenieursbureau in haar vakgebied en kent de balans tussen duurzaam en flexibel inspelen op de markt. In opdracht van de overheid en het bedrijfsleven verzorgen wij advies en metingen over de volle van de geodesie. De projectleider draagt zorg voor de totale procesgang van alle voorkomende geodetische projecten. Hieronder vallen acquisitie, voorbereiding, uitvoering en afhandeling van projecten. Het betreft een zelfstandige functie met commerciële aspecten en volledige project verantwoordelijkheid. Je hebt een relevante opleiding op HBO- of universitair niveau, aangevuld met ervaring. Bovendien heb je kennis van de geodetische markt en weet je correct en met enthousiasme een project team te sturen. Onze organisatie bied je korte communica tielijnen en bewegingsvrijheid. Meer informatie: Tjeerd Roozendaal, telefoon (030) 639 56 11. Je draagt zorg voor de zorgvuldige uitwerking van meetge gevens. Dit betreft zowel de uitvoering van berekeningen als de vervaardiging van een aantrekkelijk eindproduct voor de klant. Je verzorgt in samenwerking met de project leider de planning van werkzaamheden voor uit- Heenlopende typen projecten. Je hebt een relevante opleiding op MBO-niveau en ervaring met het gebruik van CAD-systemen. Je hebt kennis van de huidige inwinnings- en verwerkingstechnieken in de geodesie en vindt leuk om in teamverband meetvraagstukken op te los sen. Daarnaast heb je gevoel voor grafische vormgeving. Kennis van civieltechnisch tekenwerk is een pre. Meer informatie: Annette Buis, telefoon (030) 639 56 11. een inspirerende, levendige werkomgeving gemotiveerde, deskundige collega's veel vrijheid om zelfstandig te werken ruimte voor het inbrengen van eigen ideeën training en doorgroeimogelijkheden. Stuur je sollicitatiebrief en cv naar Ingenieursbureau Van Steenis, t.a.v. de heer D.R. Roozendaal, postbus 179, 3990 DD Houten. E-mailen kan natuurlijk ook: tro@tauw.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 440

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 74