The One Stop Shop voor geo-informatievoorziening 00 Ados is bv tijd. Ook de docenten hebben het nog druk, want die moeten ervoor zorgen dat alles morgen weer door kan gaan en dat de knelpunten uit de metingen zijn opgelost. Maar ja, die hebben vroeger hun eigen zomerkamp gehad en daarop kijken ook zij met veel ge noegen terug. A day at the yearly summercamp of the geodetic students of the Delft University The author visited this camp in the village of Gendringen and describes the various activities of the students: sur veying with old and very new methods, positioning, working with data structu res, quality control, etcetera. They work by the principle of 'learning by doing, which includes learning to ivork to gether, which is not always easy. Elke dag zorgt een kookploeg ervoor dat de studenten niets tekortkomen. ruimte meer en bovendien moesten er al acht studenten op één beeldscherm kijken. Ook de tweedejaars zijn nu in hun rekencentrum druk bezig hun metingen van vandaag in te voeren in de ver schillende lagen van het bestand. De dag is ver ten einde, dat wil zeggen de werkdag, want de zomerkampcommissie is inmiddels al begonnen aan de voorbereidingen van het avondprogramma dat deze avond bestaat uit een zeskamp. De koks in de keuken, onder leiding van Ton Stam, zijn al een heel eind met de voorbereidingen voor de avondmaal- Consultancy, Data-intermediair, Implementatie, Training, Beheer en Onderhoud Adogis staat voor Advies, Data en Ontwikkeling in Geografische Informatie Systemen (GIS), ook als integraal onderdeel van websites. CO 464 GEODESIA Summary Spuistraat 104a 1012 VA Amsterdam - tel: 31 (0)20 530 60 60 - fax: 31 (0)20 530 60 61 - www: www.gis.nl e-ma i info@gis.nl Adogis maakt onderdeel uit van Wegener Suurland Falkplan bv. Adogis: ■n Consultancy en analyses Geodatamanagement en -advies Internet en Intranet GIS-implementatie en -training Applicatiesupport en onderhoud Producten: Store Locator Facility Locator Geo Progress Bodemnet Geomailing Bob Adomas Werken met Adogis betekent: Operationele visie gerealiseerd in een serie unieke producten Heldere antwoorden op ruimtelijke vragen Toegang tot diverse databases en kaarten van: Falk, Robas (satellietopnamen) en anderen Onafhankelijk advies over data- en systeemkeuze en daarmee samenhangende realisatie van werkelijk intelligente (Internet) applicaties. We implementeren met onze producten uw doelstellingen.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 26