"Dit vakgebied staat bol van dynamiek en innovatie." Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Junior adviseur GIS vim Ministerie van Verkeer en Waterstaat 478 2000-I0 GEODESIA Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kern taken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevor deren van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijk heden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deel tijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Academicus Geo-wetenschappen Hoofdafdeling Geo-Advisering, Delft Het betreft een aansprekende functie bij de Meetkundige Dienst. Deze is gespecialiseerd in geo-informatie, informatie- en communicatie technologie, en levert daartoe een uitgebreid assortiment producten en diensten. Binnen de dienst wordt productgericht gewerkt en begrippen als kostenbewustzijn, klantgericht heid en zakelijkheid staan hoog in 't vaandel. U gaat als junior adviseur CIS werken bij de afdeling Advies en Onderzoek Geografische Informatie Systemen (GAG). Deze coördineert GIS-ontwikkelingen, ontwikkelt basis-GI-tools en diensten, voert opdrachten uit, en doet dat alles vanuit een grote materiedeskundigheid. De voortdurende technische innovatie en toe passingsmogelijkheden, een groeiende vraag en het afwisselend werken op standplaats en bij de opdrachtgever zijn kenmerkend voor deze dynamische, veelzijdige werkplek. Wat u gaat doen: Als medewerker en in voorkomende gevallen als projectleider bent u nauw betrokken bij de uitvoering van adviesprojecten en activiteiten op het gebied van onderzoek en productontwikkeling. Als teamworker draagt u in samenwerkings verbanden bij aan een optimaal eindresultaat. Naast dit alles ondersteunt u de afdeling bij beleidsvoorbereiding en bedrijfsvoering. Het werken op het grensvlak van concrete maatschappelijke vraagstukken, weten schappelijk onderzoek en GIS-/IT-tools, dat zijn de aantrekkelijke aspecten in deze veel zijdige job. Wat u hebt gedaan: U bent een communica tief sterke, praktisch ingestelde academicus, en u beschikt over actuele kennis van geo- wetenschappen. Ook hebt u ten minste twee jaar ervaring opgedaan met Gl-systemen. Uw manier van doen kenmerkt zich door klant-, samenwerkings- en oplossingsgericht heid. Hebt u bovendien kennis en ervaring op een relevant werkterrein van RWS/V&W, dan geven wij aan u graag de voorkeur. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 6.715,- 3.047) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer L.L.F. Janssen, hoofd afdeling GAG, telefoon (015) 269 13 52. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voor zien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer 201306/G op briefen envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Het betreft een functie voor 32 uur per week.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 40