"Een werkplek waar professionaliteit hand in hand gaat met collegialiteit, daar voel ik me thuis." Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Senior projectmedewerker v/m GEODESIA Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kern taken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevor deren van de verkeersveiligheid. M jdlfcMl JU iBreESf «w-' pi MBO'er Hoofdafdeling Water, Umuiden In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijk heden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deel tijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het betreft een afwisselende functie bij de Directie Noord-Holland, verantwoordelijk voor het verkeer en vervoer, de kwantiteit en kwaliteit van het water, en bestuurlijke zaken in de provincie. U gaat als senior projectmedewerker werken bij de hoofd groep Informatiedienst Water (ANI), onder deel van de hoofdafdeling Water. ANI levert kwalitatief hoogwaardige informatie over watersystemen in Noord-Holland. Binnen ANI zorgt de afdeling Projecten voor inwinning, analyse en presentatie van de informatie, met als expertisegebieden hydrografie, ecologie, GIS en speciale projecten. Wat u gaat doen: U bent verantwoordelijk voor het functioneel beheer van het kantoor automatiseringsnetwerk (HP-Unix-systemen, GIS-software), dataopslag en inzet van soft ware. Automatiseringsaanvragen handelt u efficiënt af. Ook coördineert u vernieuwin gen wat betreft GIS-platformen, en werkt mee aan het opstellen van acceptatiecriteria en het in exploitatie nemen van nieuwe sys temen. Tot slot noemen we uw bijdrage aan vernieuwingsprojecten en uw bijdrage aan intranet. vaardig en flexibel collega, steeds bereid anderen met raad en daad bij te staan. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 5.339,- 2.423) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Afhankelijk van opleiding en ervaring is een afwijkende inschaling mogelijk. Informatie: Voor inhoudelijke informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. M.A.A. Ausems, hoofd projecten ANI, telefoon (0225) 54 56 00, en voor rechts positionele informatie met mevrouw A. Straathof of mevrouw B. Korzelius, afdeling P&O, telefoon (023) 530 14 94. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voor zien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer NH/490/GEO op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Wat u hebt gedaan: Naast een MBO-werk- en -denkniveau op automatiseringsgebied hebt u ten minste twee jaar ervaring als beheerder van computersystemen. Kennis van MS Office, Windows NT, HP-Unix en intranet is essentieel, evenals expertise wat betreft ESRI-programmatuur. In uw werk toont u zich een proactief, communicatief

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 50