A GEMEENTE GENDRINGEN Senior landmeter m/v MAATVOERING EN LEIDINGREGISTRATIE B.V. Wij zijn een jong, dynamisch en snel groeiend bedrijf dat op zoek is naar enthousiaste landmeters (maatvoerders) en landmeetkundige assistenten (m/v). Functie-inhoud landmeter (maatvoerder) Het verrichten van meet- en uitzetwerkzaamheden op het gebied van weg- en waterbouwkunde en overige bouwwerkzaamheden. Functievereisten landmeter (maatvoerder) MBO-niveau (weg- en waterbouw of vergelijk baar). Circa 2 tot 4 jaar relevante ervaring. Kennis en ervaring met moderne relevante methodieken en apparatuur. Hoge mate van eigen verantwoordelijkheid. In het bezit van rijbewijs B en geen 8 tot 5 mentaliteit. Functievereisten landmeetkundig assistent Affiniteit met de bouw. Interesse in het vak; in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden Een verantwoordelijke uitdagende job, waarbij u zelfstandig aan het werk gaat bij diverse opdracht gevers. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een plezierige werksfeer met doorgroeimogelijkheden. Heb je interesse schrijf dan een brief met CV naar: Michel Leeuwis, Laan van Welgelegen 12, 4251 KN Werkendam Fax 0183 - 505528 info@plmaatvoering.nl 534 2000-11 GEODESIA In de groene grensgemeente Gendringen, gelegen in de Gelderse Achterhoek is het prettig wonen voor bijna 21.000 inwoners. De gemeente bestaat uit een tweetal hoofdkernen en een vijftal kerkdorpen en heeft een opper vlakte van 6.500 ha. Er zijn goede voorzieningen op het gebied van onderwijs, sport en cultuur. Bij de sectie weg en waterbouw van de afdeling Grondgebied is een vacature ontstaan van voor gemiddeld 36 uur per week Functie-inhoud: - u begeleidt de medewerkers van de cluster landmeten en structureert de landmeetkundige werkprocessen; - u stelt de projectplanning en de projectbeheersing op en houdt deze bij met betrekking tot de beschikbare kredieten en gebruikte capaciteit, waarbij u verantwoording aflegt aan de sectiechef weg- en waterbouw; - u verstrekt landmeetkundige en kadastrale informatie en onderhoudt zowel interne als externe contacten (Kadaster, derden, gemeenten); - u ondersteunt de gemeentelijke organisatie in de vorm van landmeetkundige en algemene dienstverlening met betrekking tot alle onderhanden zijnde projecten. Functie-eisen: - hbo-opleiding landmeetkunde/geodesie; - u hebt ervaring in de gemeentelijke werksituatie en kunt omgaan met geautomatiseerde gegevensverwerking, een CAD-systeem (bij voorkeur MicroStation) en GIS- pakketten; - u hebt goede contactuele eigenschappen en beschikt over een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel in woord als in geschrift; - u bent in staat om de werkzaamheden zelfstandig en met een grote mate van nauwkeurigheid uit te voeren, waarbij u goed om kunt gaan met vertrouwelijke informatie. Salariëring: Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt aanstelling plaats in aanloopniveau 8 of functieniveau 9. Het salaris varieert van f 3.814,-- (minimum niveau 8) tot f 6.274,-- (maximum niveau 9) bruto per maand (salarisnorm 1 oktober 2000). Aanstelling vindt plaats in algemene dienst. De functie moet nog definitief gewaardeerd worden. Overige informatie: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie weg- en waterbouw van de afdeling Grondgebied, de heer H.M. Krans, telefoon (0315) 68 82 60. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie gezonden worden aan burgemeester en wet houders van Gendringen, Postbus 100, 7080 GA Gendringen. U vermeldt linksboven op de enveloppe "vac.Landmeten". Het personeelsbeleid bij de gemeente Gendringen is gericht op het bieden van gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Voorts wordt beoogd fysiek gehandicapten en leden van etnische minderheden reële kansen te bieden op het verkrijgen van een arbeidsplaats. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 48