"Werken op de grens van wetenschap en praktijk is het meest boeiende aspect van deze positie." Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Adviseur GAP v/m Ministerie van Verkeer en Waterstaat GEODESIA 2000-II Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kern taken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevor deren van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijk heden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deel tijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. hydrografie en/of geofysica. Goede sociale en communicatieve vaardigheden, zelfstan digheid en initiatief zijn, naast een bedrijfs matige en oplossingsgerichte instelling, essentieel. Kennis van het V&W-werkveld is een extra aanbeveling. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 7.676,- 3.483) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. G.W. van Willigen, hoofd van de afdeling Advies en Onderzoek Plaatsbepaling, telefoon (015) 269 13 86. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voor zien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer 201301/G op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Academicus Afdeling Advies en Onderzoek Plaatsbepaling, Delft Het betreft een boeiende functie bij de Meetkundige Dienst, een van de specialis tische diensten van Rijkswaterstaat. Deze dienst levert een uitgebreid assorti ment aan geo-informatie, geo-informatica, informatietechnologie, kennis en adviezen U gaat als adviseur werken bij de afdeling Advies en Onderzoek Plaatsbepaling (GAP), onderdeel van de hoofdafdeling Geo- Advisering. Genoemde afdeling richt zich op advisering en onderzoek op het gebied van de mathematische en fysische geodesie. Onderwerpen zijn onder meer de geometri sche infrastructuur, hoogtebepaling, hydro grafie en dynamische plaatsbepaling. Binnen het meetproces verschuift de aandacht van de inwinning naar de verwerking van geo- informatie. Wat u gaat doen: U bent als projectleider betrokken bij de uitvoering en (bege)leiding van adviesprojecten en activiteiten op het gebied van algemeen strategisch onderzoek, productontwikkeling en procesverbetering. U onderhoudt klantcontacten - met name binnen RWS en, waar nodig, in het buiten land - en u stuurt projectmedewerkers aan. Al met al bent u verantwoordelijk voor een succesvolle projectafronding, inclusief de beheersing van in te zetten middelen. Tot slot vertegenwoordigt u de afdeling op hydrografisch gebied. Wat u hebt gedaan: Behalve aantoonbaar academisch werk- en denkniveau kunt u bogen op ten minste drie jaar ervaring met projectmanagement. Ook belangrijk is uw kennis van en ervaring met geoweten- schappen, met name in de geodesie,

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 51