A Adviseur Landmeten en Vastgoed Procesbeheerder Aankomend procesbeheerder 539 GEODESIA Gemeente Den Ilaag Als je werkt bij de dienst Stedelijke Ontwikkeling (DSO) van Den Haag, moet je tegen een stootje kunnen. Zo'n 440.000 Hagenaars kijken immers als kritische klanten over je schouder mee. En terecht, want als medewerker van DSO werk je aan hun stad van vandaag én die van mor gen. En dan gaat het vaak om ingrijpende onderwerpen en projecten: de vernieuwing van het centrum of andere grote bouwprojecten, bereik baarheid of parkeren, nieuwbouw of sloop van woningen, monumenten en openbare ruimte, de ruimtelijke toekomst van de stad of om verster king van de plaatselijke economie. En dat op een actieve en innovatieve manier. Zodat de 440.000 Hagenaars tevreden zijn. Binnen DSO is het Haags Ontwikkelingsbedrijf (HOB) verantwoordelijk voor de realisatie van ruimtelijke plannen en projecten en voor de gemeentelijke vastgoedinformatievoorziening. Daarbij sta je met één been binnen de overheid, en met het andere been nadrukkelijk in de markt. Want in de meer dan 300 projecten waar het HOB verspreid over de hele stad bij betrokken is, werk je nadrukkelijk samen met ontwikkelaars, investeerders, corporaties en andere partners. Onderdeel van het Ontwikkelingsbedrijf is de afdeling Landmeten en Vastgoed, waar een schat aan vastgoedinformatie wordt verzameld, beheerd en verkocht aan gemeentelijke diensten en partijen in de markt. Een belangrijk voorbeeld van een basisregistratie waarvoor Landmeten en Vastgoed verantwoordelijk is, is de topografische kaart. Die wordt gemaakt in opdracht van gemeente en diverse nutsbedrijven. Een goed staaltje van publiek-private samenwerking. De afdeling beheert ook kleinschaliger cartografische bestanden en is het centrale loket voor kada strale informatie voor gemeente, burgers en bedrijfsleven. Daarnaast voert de afdeling alle landmeetkundige activiteiten uit die het ontwikke lingsproces ondersteunen. Denk hierbij aan uiteenlopende maatvoeringsactiviteiten en thematisch tekenwerk. Een energiek team van kundige mensen vormt de kracht van Landmeten en Vastgoed. Wie kennis en kunde weet te combineren met ondernemingszin zou hier prima passen. Bij de afdeling is plaats voor een: (vac.nr. 239) schaal 10, max. 6.872 Een zeer veelzijdige functie, waarin het contact met gemeentelijke en niet-gemeentelijke relaties centraal staat. Je adviseert onze klanten over het gebruik van vastgoedinformatie en beschikt daar bij over het vermogen je in te leven in hun werkprocessen. Daarom heb je een geodetisch gerichte opleiding op academisch niveau. In samenwerking met je collega-adviseur en de productie-afdelin gen zorg je ervoor dat onze dienstverlening op - onder meer - het gebied van topografie, maatvoering en kadaster steeds voldoet aan de hoge kwaliteitseisen, die onze klanten daar aan stellen. Je signaleert mogelijkheden tot innovatie van onze dienstverle ning en levert daarmee een bijdrage aan het marketing-beleid van de afdeling. Je kunt projectmatig werken en voelt je thuis in een gemeentelijke afdeling, die een bedrijfsmatige aanpak voorstaat. (vac.nr. 244) schaal 9, max. 6.181,- Je beheert 1 of meerdere werkprocessen van de afdeling. Je zult in eerste instantie werkleiding geven aan het werkproces digitale topografie. Het proces van verkennen, meten, verwerken en leve ren van de bestanden voor diverse klanten en toepassingen ver keert in een veranderingsfase. Aan kwaliteit, efficiency en uitwis selbaarheid worden steeds hogere eisen gesteld. Je bent in staat het proces te optimaliseren, voor nu maar ook voor de toekomst. Daarom heb je een HBO opleiding geodesie/geo-informatica. (vac.nr. 237) schaal 8, max. 5.473,- Op de productieafdeling is plaats voor een aankomend procesbeheerder. Het gaat om een veelzijdige functie voor iemand die alle facetten van geodesie en vastgoedinformatiebeheer wil ontdekken en organiseren. Om de continuïteit in het procesbeheer te kunnen garanderen zoeken wij een afgestudeerde HTS geodeet of informaticus voor een groei- functie. Je zal als specialist de (productie)organisatie leren kennen, ervaring opdoen met de L&V werkprocessen en vaardigheden opdoen die nodig zijn voor het werken in een (gemeentelijke) organisatie als L&V. Voor meer informatie over de functies kun je bellen met de afde ling Landmeten en Vastgoed, 070-353 6262. Je sollicitatie kun je, o.v.v. het vacaturenummer, richten aan: Dienst Stedelijke Ontwikkeling Afdeling Personeel en Organisatie T.a.v. Aagje Brummer Postbus 12655 2500 DP Den Haag

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 53