\NEB4ALL CENTRIC A CENTRIC 2000-12 GEODESIA De overheid is volop in ontwikkeling, met vraaggericht werken als leidraad. Informatisering is daarbij onmisbaar gereedschap. Centric Public Sector Solutions heeft jarenlange ervaring met ICT-projecten voor onder meer gemeenten. Wij kennen de bestuurlijke materie door en door. Inventief en innovatief hebben wij op basis van die kennis een toekomstvisie ontwikkeld. Wij willen die realiseren met onze geavanceerde standaardprogrammatuur en bij behorende dienstverlening. Centric is betrokken en heeft een richtinggevende visie voor de publieke sector. WEB4ALL, MEER DAN EEN WEBSITE In 2002 moet minimaal 25% van de publieke dienstverlening langs elektronische weg kunnen worden afgehandeld. Alle gemeenten zullen dan over een eigen site op het internet moeten beschikken. Uit onderzoek is gebleken dat de interactiviteit en servicekwaliteit van gemeentelijke websites in het algemeen van minder hoog niveau is. Centric heeft een oplossing ontwikkeld voor zowel internet als intranet, die burger, bestuur en bedrijven dichter bij elkaar brengt en genoemde problemen ineens voor u oplost: WEB4all. WEB4all beperkt zich niet tot de weergave van uitsluitend statische informatie, maar communiceert interactief met systemen in de backoffice. Als basis hiervoor dient de gemeentelijke productencatalogus van OL2000. Afhankelijk van de fase waarin een gemeente zich bevindt, kan Centric een oplossing op maat bieden, variërend van het ontwerp van een geheel nieuwe site tot de toevoeging van bestaande WEB4a//-componenten aan een bestaande site. Voor aanvullende informatie verwijzen wij u naar www.centriccity.nl. Door de strikte scheiding tussen content en vormgeving kan de site op eenvoudige wijze worden geactualiseerd. Technische kennis is hiervoor niet nodig. De site kan geheel naar wens van de gemeente worden vormgegeven. De kennis van Centric e-Technology op het vlak van e-oplossingen en vormgeving, gecombineerd met de ervaring van Centric Public Sector Solutions binnen het segment lokale overheid, garanderen een kwalitatief hoogwaardige oplossing. WEB4a// is kortom meer dan een website Bijzonder. In alle eenvoud. Centric Public Sector Solutions, postbus 35, 2800 AA Gouda, telefoon (0182) 55 57 75, fax (0182) 55 57 09, e-mail info.pssecentric.nl, internet www.centric.nl 550

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 12