A Senior Adviseur Vastgoedinformatie GEODESIA Als je werkt bij de Dienst Stedelijke Ontwikkeling (DSO) van Den Haag, moet je tegen een stootje kunnen. Zo'n 440.000 Hagenaars kijken immers als kritische klanten over je schouder mee. En terecht, want als medewerker van DSO werk je aan hun stad van vandaag én die van morgen. En dan gaat het vaak om ingrijpende onderwerpen en projecten: de vernieuwing van het centrum of andere grote bouwprojecten, bereikbaarheid of parkeren, nieuwbouw of sloop van woningen, monumenten en openbare ruimte, de ruimtelijke toekomst van de stad of om versterking van de plaatselijke economie. En dat op een actieve en innovatieve manier. Zodat de 440.000 Hagenaars tevreden zijn. Binnen DSO is het Haags Ontwikkelingsbedrijf (HOB) verantwoordelijk voor de realisatie van ruimtelijke plannen en projecten en voor de gemeentelijke vastgoedinformatievoorziening. Daarbij sta je met één been binnen de overheid, en met het andere been nadrukkelijk in de markt. Want in de meer dan 300 projecten waar het HOB verspreid over de hele stad bij betrokken is, werk je nadrukkelijk samen met ontwikkelaars, investeerders, corporaties en andere partners. Onderdeel van het Ontwikkelingsbedrijf is de afdeling Landmeten en Vastgoed, waar een schat aan vastgoedinformatie wordt verzameld, beheerd en verkocht aan gemeentelijke diensten en partijen in de markt. Een belangrijk voorbeeld van een basisregistratie waarvoor Landmeten en Vastgoed verantwoordelijk is, is de topografische kaart. Die wordt gemaakt in opdracht van de Gemeente en diverse (nuts)bedrijven. Een goed staaltje van publiek-private samenwerking. De afdeling beheert ook kleinschaliger cartografische bestanden en is het centrale loket voor kadastrale informatie voor Gemeente, burgers en bedrijfsleven. Daarnaast voert de afdeling alle landmeetkundige activiteiten uit die het ontwik kelingsproces ondersteunen. Denk hierbij aan uiteenlopende maatvoeringsactiviteiten en thematisch tekenwerk. Een energiek team van kundige mensen vormt de kracht van Landmeten en Vastgoed. Wie kennis en kunde weet te combineren met ondernemingszin zou hier prima passen. De komende jaren willen we investeren in de kwaliteit van de vastgoedinformatievoorziening en zoeken derhalve kandidaten voor de vacature van (vac. DSO/253) Taken Je bent een belangrijke initiator van de vastgoedinformatie voorziening binnen de Gemeente Den Haag. Gericht op een optimale ondersteuning van uiteenlopende werkprocessen, werk je vanuit een teamverband met twee collega-adviseurs, en in nauwe samenwerking met andere gemeentelijke afde lingen, aan het beleid en de implementatie van de gemeente- brede vastgoedinformatievoorziening. Je onderhoudt namens de Gemeente goede contacten met organisaties, zoals VNG, Ravi, het LSV GBKN en andere samenwerkingsverbanden in het werkveld van de vastgoed informatie en zorgt daarbij voor een actieve, initiërende rol van Den Haag. Je draagt bij aan een goede vertaling van de landelijke ontwikkelingen op dit terrein tot een goede implementatie binnen onze gemeente op een wijze, dat de behoeften van de afnemers van vastgoedinformatie - burgers, ambtenaren, management én bestuur - centraal staan. Eisen - academisch werk- en denkniveau; - analytisch denkvermogen; - goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden; - meerdere jaren relevante werkervaring in het werkveld; - bekendheid met gemeentelijke organisaties; - kennis van het marketing instrumentarium is een pré. Uren/salaris 36 uur/max. fl. 9.045,- bruto per maand (schaal 12). Interesse? Bel voor meer informatie: Thom van Kessel, hoofd Staf Advies (070) 353 6266, of Aagje Brummer, Personeelszaken (070) 353 4096. Reacties: Stuur binnen veertien dagen na het verschijnen van de advertentie je sollicitatie met curriculum vitae naar: Dienst Stedelijke Ontwikkeling Afdeling Personeelszaken t.a.v. Aagje Brummer o.v.v. vacaturenummer DSO/253 Postbus 12 655 2500 DP Den Haag. De gemeente Den Haag wil meer vrouwen, allochtonen en gehandicapten in dienst nemen. Zij zullen bij gelijke geschiktheid de voorkeur genieten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 589

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 51