"Complete klantoplossingen door innovatie en team work: een opdracht waar ik volledig achter kan staan." Senior projectleider vim Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijk heden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deel tijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kern taken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevor deren van de verkeersveiligheid. een en ander om complete klantoplossingen te kunnen realiseren. U hebt bewezen erva ring met projectmatig werken, uitstekende communicatieskills en een goede beheersing van het Engels. Hebt u affiniteit met kwali teitszorg en -systemen (ISO 9000), dan vergroot dat uw scoringskans bij ons. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 6.715,- 3.047) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. M.E.E. Haagmans, hoofd Mariene Geodesie, telefoon (015) 260 60 82. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voor zien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 9048, 1180 MA Amstelveen, graag onder vermelding van vacaturenummer 201304/GEO op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rws.werving@mccann.nl HBO'er Hydrografie of Geodesie Afdeling Mariene Geodesie, Delft Het betreft een verantwoordelijke functie bij de Meetkundige Dienst. Deze is gespeciali seerd in geo-informatie, informatie- en com municatietechnologie, en levert daartoe een uitgebreid assortiment producten en dien sten. Binnen de dienst wordt productgericht gewerkt en begrippen als kostenbewustzijn, klantgerichtheid en zakelijkheid staan hoog in 't vaandel. U gaat als senior projectleider werken bij de afdeling Mariene Geodesie. De afdeling richt zich primair op dienst verlening en ondersteuning met inzet van mariene geodetische kennis en vaardig heden, gericht op kwaliteitsborging en efficiencyverbetering van het hydrografisch werk binnen V&W. Wat u gaat doen: U ondersteunt klanten bij de selectie, de implementatie en het gebruik van hydrografische systemen. De uitvoering van opdrachten wordt door u nauwlettend gevolgd en bewaakt. U leidt (multidiscipli naire) projectteams en productontwikkelings projecten of vervult daarin een meewerken de rol. U draagt bij aan het afdelingsbeleid en de afdelingsplanning, en u ondersteunt het afdelingshoofd bij de uitvoering van algemene managementtaken. Het onder houden van klantcontacten en het verwer ven van new business zijn andere cruciale taakaspecten. Wat u hebt gedaan: Naast een HBO-oplei- ding Hydrografie of Geodesie hebt u grondi ge kennis van en ruime ervaring met het vakgebied en de relevante processen. U hebt een heldere visie op het vakgebied en draagt deze uit in uw rol als professioneel net werker. Als deskundig opdrachtgever stimu leert u intensieve samenwerkingsverbanden, GEODESIA 2001-1

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 52