hn mMÊÊÊMM Dordrecht Dit is Dordt...dichterbij dan je denkt! 51 ;'rv-"r- jiz :j '.A-r; v. - Op de eerste plaats ben je mens en geef je als individu koers aan je eigen, unieke bestaan. Maar een groot deel van je leven ben je ook werknemer en vind je (als je 't goed doet) prettige werkgevers op je levenspad. Zoals de gemeente Dordrecht. Wij houden er rekening mee dat er meer is dan geld en carrière. Goed in je vel zitten en plezier hebben in je werk haalt het beste boven in mensen. En daarvan wil Dordrecht graag meegenieten. Daarom luistert de gemeente Dordrecht niet alleen goed naar haar burgers, maar ook naar haar werk nemers. Want zij maken het verschil. Daar staat natuurlijk tegenover dat we wel wat van je verwachten. Zoals je motivatie om als werknemer resultaten te boeken, te staan voor wat je hebt afgesproken en betrokkenheid bij alles wat er leeft en speelt in deze mooie stad. Als gemeentelijke organisatie kunnen we ons extra plooibaar opstellen. En je persoonlijke wens (tijdelijk of structureel) in goed overleg afstemmen op onze belangen en die van de burgerij. louw ontwikkeling laat zich dan ook in Dordrecht beklimmen. Daarmee bedoelen we natuurlijk vooral je eigen grenzen, je persoonlijke Himalaya... Al valt er in deze mooie stad en haar groene omgeving ook heel veel te zien, te ontdekken en te beleven. Ben je geïnteresseerd in deze baan bij de gemeente Dordrecht? Reageer dan. Je kunt je brief met c.v. richten aan P&O Advies, Postbus 8, 3300 AA Dordrecht. Wil je eerst meer over Dordrecht weten? Kijk dan eens op www.dordrecht.nl -bijvoorbeeld onder Stadsvisie- of vraag onze documentatiemap aan. Heb je nog vragen over een bepaalde functie, vraag dan een uitgebreide functiebeschrijving aan bij P&O Advies, telefoon (078) 639 6187. Bedenk overigens dat Dordt al in 1212 stadsrechten kreeg. Sindsdien is 't er goed wonen, werken en recreëren met alle stedelijke voorzieningen in de nabijheid. In een gemeente die graag een afspiegeling wil zijn van een multiculturele samenleving. Dat willen wij ook voor de verre toekomst kunnen garanderen. Met jouw hulp. Op dit moment zoekt Dordrecht dringend een medewerker voor de volgende functie: STADSWERKEN Medewerker geo-informatie Vacaturenummer: 20167 Max. bruto jaarsalaris: 63.000,- Aantal uren: 36 Solliciteren binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie. GEODESIA 2001-1

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 53