VUGHT gemeente a. coördinator informatievoorziening en automatisering m/v b. coördinator vastgoed m/v Vught is een aantrekkelijke Brabantse woon- en werkgemeente, gelegen in een landschappelijk mooie omgeving. De stad 's-Hertogenbosch ligt op een steenworp afstand. De gemeente Vught heeft ruim 25.000 mondige inwoners, die centraal staan in ons gemeentebeleid. Klantgerichtheid is ons devies. Onze nieuwe organisatiestructuur is daarvan het bewijs. Met vier staf- en vier lijnafdelingen leggen we de nadruk op de eigen verantwoordelijkheden en bevoegdheden van medewerkers. De basis voor een moderne organisatie waar kwaliteit en flexibiliteit actief worden bevorderd. Voor de doorgroei van informatievoorziening en automatisering in Vught zijn flinke ambities uitgesproken. Het cluster Informatievoorziening en automatisering binnen de afdeling Facilitaire Zaken is verantwoordelijk voor de organisatie brede ontwikkeling van Informatievoorziening en automatisering. In de komende jaren worden de grote basisapplicaties vervangen onder Oracle-besturing, vindt een doorontwikkeling plaats van vastgoedinformatiesysteem, zal een huisstijl ontwikkeld worden en zal een start worden gemaakt met Internet, Intranet en externe E-mail. Wij zoeken een enthousiaste en doortastende voor 36 uur per week vacaturenummer 19-8-00U Functie-informatie: - het voorbereiden, ontwikkelen, evalueren en bijstellen van gemeentelijk l&A-beleid inclusief de planning ervan; - het adviseren en ondersteunen van het managementteam bij inzet en gebruik van informatietechnologie in de bedrijfs voering; Ook zoeken wij een inspirerende - een bijdrage leveren aan geautomatiseerde Planning en con- trol-instrumenten en werkprocessen; - het uitwerken en coördineren van de decentrale l&A-functies; - het coördineren van het cluster Informatievoorziening en automatisering; - het beheer en de bewaking van de l&A-budgetten. voor 36 uur per week vacaturenummer 16-8-00V Het cluster Vastgoed van de afdeling Openbare Werken houdt zich bezig met de opbouw en het beheer en onderhoud van de basisregistratie geografisch vastgoed (o.a. de grootschalige topografie, het kadaster en het centraal adressenbestand). Tevens is het cluster belast met landmeetkundige taken en uitzetwerkzaamheden en met de uitvoering van de Wet Waardering Onroerende Zaken (Wet WOZ). Functie-informatie: - opzetten en uitwerken van adviezen en beleid op het gebied van vastgoedinformatie, in het bijzonder de geografische informatievoorziening; - opzetten (deels) en onderhouden van de beheerorganisatie voor de vastgoedinformatie, in het bijzonder de geografische informatievoorziening; - onderhouden van in- en externe contacten om aan de actue le informatiebehoefte te voldoen; - coördinatie van de uitvoering van de Wet WOZ; - coördinatie van geo-informatieactiviteiten; - dagelijkse leiding van het cluster Vastgoed. Uw profiel: voor functie a: - minimaal een hbo-opleiding, bij voorkeur bestuurskunde, bedrijfsinformatica, bestuurlijke informatiekunde; - relevante werkervaring op l&A-gebied, bij voorkeur in een gemeentelijke organisatie, voor functie b: - minimaal een hbo-opleiding geodesie (studierichting geo-informatie) of vergelijkbaar; - relevante werkervaring op het gebied van vastgoed, bij voorkeur in een gemeentelijke organisatie; - kennis van GIS, het gemeentelijk kadaster en de Wet WOZ strekt tot aanbeveling. Van kandidaten voor beide functies verwachten wij: - goede analytische en communicatieve vaardigheden; - een doortastende en dynamische werkinstelling; - flexibiliteit en klantgerichtheid. Salaris en rechtspositie: Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij u een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functies. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing, alsmede aanvullende voorzieningen waaronder variabele werktijden, studiefaciliteiten en een regeling kinderopvang. Inlichtingen en sollicitatie: Voor nadere informatie over de functie en sollicitatie kunt u contact opnemen voor functie a, met het hoofd van de afdeling Facilitaire Zaken, de heer G. Voermans, telefoon (073) 658 07 65 en voor functie b, met de afdeling Openbare Werken, de heer K. de Vries, telefoon (073) 658 07 05. Uw brief met curriculum vitae kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep, sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 10.100, 5260 GA Vught, onder vermelding van het vacaturenummer op de envelop. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze publicatie wordt niet op prijs gesteld. GEODliSIA 2001-1

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 54