Sectorhoofd Vastgoedinformatie en Facilities 111 II III III Gemeente Utrecht Manager (geodesie) als vormgever van de vastgoedfacilities in Utrecht Ontwikkelingsbedrijf jj|||||llllllll!llllllllll liliiijililllll Wat gaat u doen? Hoofdtaken van de sector zijn: het actueel houden, beheren en ter beschikking stellen van de basisvastgoedregistratie; het ondersteunen van gebruikers van vastgoedinformatie: het leveren van faciliteiten (in de ruimste zin) aan gebruikers van gemeentelijke kantoor gebouwen. Het leveren van de gevraagde en gewenste producten en diensten vindt plaats in een omgeving die constant in beweging is. Het vraagpatroon van de klanten van de sector wordt complexer, de techniek waarvan de sector gebruik maakt ontwikkelt zich snel en vraagt continue aandacht. Als manager van de sector coacht, begeleidt en motiveert u de (ca. 60) medewerkers van de sector, in het bijzonder de afdelingshoofden. U bent verantwoordelijk voor de organisatie van de primaire processen binnen de sector. U levert een belangrijke bijdrage aan de verdere pro fessionele ontwikkeling van de medewerkers, u stelt doelstellingen vast en beoordeelt de indivi duele resultaten. Dit zowel met een korte termijn als een lange termijnperspectief. Als lid van het managementteam levert u een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van het organisatie beleid en aan de uitwerking van onderwerpen met een dienstbreed karakter. (36 uur per week) Met wie gaat u werken? De sector is onderdeel van het Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht. Uw klanten zijn het gemeentebestuur, het management van andere gemeentelijke diensten, andere overheden en andere belanghebbenden. Bent u dat? U heeft een academisch werk- en denkniveau (geodesie). Brede relevante kennis van en ervaring met de basisregistratie vastgoedinformatie, de geografische informatie voorziening en de dienstverlening op dit gebied, met name bij een gemeentelijke overheid. Analytisch inzicht en een duidelijke visie op de ontwikkelingen op het gebied van geo-informatie en affiniteit met locatiemanagement. Leidinggevende er varing in een veranderende organisatie en organisatorische kwaliteiten met affiniteit voor HR-management en bedrijfsvoeringzaken. Naast gevoel voor bestuurlijke en maatschappelijke verhoudingen bent u besluit vaardig en grenzen stellend, betrokken en betrouwbaar, intern en extern communi catief sterk. Een doorzetter die resultaatgerichtheid en teambuilding hoog in het vaandel heeft. Een manager die durft te prikkelen, maar met respect voor het bestaande. Wat maakt werken voor de stad Utrecht zo aantrekkelijk? Uiteraard biedt Utrecht u een goede werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een bruto maandsalaris van maximaal NLG 10.815,- EUR 4.908,-) schaal 14 bij een formele arbeidsduur van 36 uur per week, afhankelijk van opleiding en ervaring. Bij bijzondere geschiktheid is een uitloop naar NLG 11.890 - (EUR 5.395,-) bruto per maand mogelijk. Maar Utrecht biedt meer. U kunt een bijdrage leveren aan het woon-, werk- en leefklimaat van een stad die 2000 jaar jong is en nog volop in ontwikkeling is. Over enkele jaren telt Utrecht meer dan 300.000 inwoners. Utrecht heeft de dynamiek, de kansen en problemen die bij een stad van zo'n omvang horen. Wie zowel uitdagend als zinvol werk zoekt, is bij Utrecht aan het goede adres. En wie na enkele jaren toe is aan een nieuwe uitdaging, kan die ook in Utrecht vinden. De Utrechtse organisatie kent namelijk veel verschillende functies en bevordert de interne mobiliteit. Utrecht biedt u niet alleen een functie aan, maar ook de kans op een interessante loopbaan. Geïnteresseerd? De selectie vindt plaats door een selectieteam. Een assessmentcenteronderzoek zal naar verwachting deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer ir. J.C.P. de Kruif, huidig sectorhoofd (030/2864616) of de heer ir. A.H. Kalt, direc teur OGU (030/2864282). U kunt schriftelijk solliciteren, met bijsluiting van uw CV en vóór 31 januari 2001, bij mevrouw H.M.C. van der Westen, P&O-consulente, Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht, Postbus 8613, 3503 RP UTRECHT, onder vermelding van "Sollicitatie sectorhoofd Vastgoedinformatie en Facilities, vacaturenummer 00.003" op de envelop. i n Acquisitie n.a.v. deze personeelsadvertentie wordt niet op prijs gesteld. GliODESIA 2001-1

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 56