TECHNISCH ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (36 uur) m/v levert meerwaarde aan de cluster Vastgoedinformatie De cluster Vastgoedinformatie is specifiek verantwoordelijk voor het up-to-date houden van de Grootschalige Basiskaart én het gemeentekadaster, de maatvoering bij aan- en verkopen en nieuwbouw, alsmede het distribueren van zowel grafische- als administratieve vastgoedgegevens. Op basis van een voltooide MBO- of HBO-opleiding landmeten/geo-informatie en minimaal 5 jaar ervaring met cad/gis werkzaamheden (Infocad), verwachten wij dat u het volgende takenpakket snel en adequaat zult oppakken: Leusden is een mooie en in allerlei opzichten interessante gemeente in het midden van het land. De centrale ligging, de woon- en leefomgeving en het voorzieningenniveau maken Leusden tot een aantrekkelijke plaats om te wonen en te werken. In de afgelopen 25 jaren is het aantal inwoners gegroeid van 8.000 naar bijna 30.000. Begin 2000 heeft de gemeenteraad de visie 2010 vastgesteld. Een visie die het gemeentebestuur heeft ontwikkeld in nauwe samenwerking met de bevolking. De raad heeft gekozen voor een beheerste groei en zorg voor het bestaande stedelijk en landelijk gebied. Bestuur en medewerkers zetten in op de kzvaliteit van het leefklimaat in Leusden. Werken bij de gemeente betekent een steentje bijdragen aan een krachtig Leusden. het bijhouden van de grootschalige basiskaart; het vervaardigen van grondaankoop- en verkoop tekeningen; het applicatiebeheer van het cad/gis programma; het onderhouden van koppelingen tussen administratieve grafische objecten en aanduidingen; het vervaardigen van matenplannen en uitzettekeningen; het applicatiebeheer van de GIS-viewer; beheert, bewerkt en verstrekt vastgoedinformatie. Uw functie moet nog definitief gewaardeerd worden. Vooralsnog bedraagt uw salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring maxi maal 5.661,- bruto per maand (schaal 8, op basis van 36 uur/week). Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer D.J. Brinkman, coördinator Vastgoedinformatie, telefoon (033) 49 62 722. Uw schrif telijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 150,3830 AD Lensden. Acquisitie stellen wij niet op prijs.

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 57