Informatie- en applicatiebeheerder Geo-informatiesystemen m/v |eeuwarden Leeuwarden is als hoofdstad van de mooie provincie Fryslan een stad om in te wonen en in te werken. Leeuwarden is het economische en bestuurlijk centrum van Friesland en telt bijna 90.000 inwoners. Als stedelijk knooppunt is Leeuwarden volop in ontwikkeling. Onder het motto 'Leeuwarden Open Stad' wordt gebouwd aan de toekomst. De stad heeft een aantrekkelijk historisch hart en beschikt over een uitgebreid voorzieningenapparaut. Het wonen in een groene en ontspannen stad spreekt velen aan. Spraakmakende plannen worden ontwikkeld, zowel voor de bestaande stad als voor uitbreidingsgebieden. De openbare ruimte in de binnenstad wordt ingrijpend verbeterd, visies worden ontwikkeld voor nieuwe woon- en kantoorlocaties. Stedelijke vernieuwingsplannen worden opgesteld voor de beslaande stad, zeer diverse bouwplannen worden ontwikkeld. Dit gebeurt in Leeuwarden op een vernieuwende manier, die in den lande wordt opgemerkt. Stadsontwikkeling vervult hierin een centrale rol. Stadontwikkeling zoekt voor het team Landmeten een Die een bijdrage gaat leveren aan onze ambitieuze plannen. Vacaturenummer: SO/0064 Algemene informatie: Stadsontwikkeling bestaat uit 5 sectoren waaronder de sectoren Ruimtelijke Inrichting en Beheer Openbare Ruimte. Deze sectoren leveren een breed scala aan stedenbouwkundige, verkeerskundige en landmeet kundige producten en diensten. Zij verzorgen de realisatie van civieltechnische werken en dragen zorg voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. Binnen de sectoren, waar ruim 180 enthousiaste medewerkers werkzaam zijn, wordt vooral projectmatig gewerkt. De sector Ruimtelijke Inrichting bestaat uit de teams: Ontwerp, Verkeer, Landmeten, Civiele Techniek en Ondersteuning. De sector Beheer Openbare Ruimte bestaat uit de teams: Rayonbeheer, Bedrijfsbureau, Productie en Beleid en Beheer. Het team Landmeten bestaat uit 8 medewerkers en is belast met het beheer van de bibliotheek met geometrische basisgegevens en de procesondersteuning van de planvorming en -uitvoering. Wat u bij ons gaat doen: - verzorgen van het complexe applicatiebeheer voor de sectoren RI en BOR - ondersteunen van de sectoren t.b.v. een doelmatig applicatiegebruik - ondersteunen van de vastgoedontwikkelingen - adviseren van het management m.b.t. applicatiegebruik en productieproces. Wat u inbrengt: - een HBO werk- en denkniveau, aangevuld met kennis van gegevensbeheer en geoinformatievoorziening - kennis en ervaring met CAD en GIS systemen - kennis van en inzicht in vastgoedontwikkelingen - een sterke oriëntatie op de in- en externe klanten - goede contactuele- en redactionele vaardigheden - initiatiefrijk, flexibel, zelfstandig en enthousiast - een goed vermogen tot samenwerken. Wat bieden wij? Een vast dienstverband met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een goede pensioenvoorzie ning, spaarloonregeling en mogelijkheden voor kinder opvang. Wij bieden voor de functie afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, op basis van een 36-urige werk week een brutomaandsalaris van fl. 6.393,- (maximaal schaal 09). Daarnaast worden u ruime opleidingsmogelijkheden geboden om u zelf verder te ontwikkelen. Informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.C.Visser, teamleider Landmeten, telefoon (058) 233 86 39. Sollicitatie: Uw sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer, kunt u binnen 14 dagen na publicatie sturen naar Gemeente Leeuwarden, Mobiliteitscentrum, Unit Werving en Selectie, Postbus 21000, 8900 JA Leeuwarden. De gemeente Leeuwarden wil meer vrouwen en leden van etnische groepen in dienst nemen. In functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn genieten zij, hij gelijke geschiktheid, voorrang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 58