"Mijn kennis van hydrografie kan ik hier uit stekend omzetten in dynamisch adviseurschap." Directoraat-Gen eraal Rijkswaterstaat Junior adviseur plaatsbepaling v/m Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijge komen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat', de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen ken nis, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeids voorwaarden. Dit combineren we met een open werk sfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekosten regeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Academicus Hoofdafdeling Geo-Advisering, Delft Het betreft een dynamische functie bij de Meetkundige Dienst. Deze is gespecialiseerd in geo-informatie, informatie- en communicatie technologie, en levert daartoe een uitgebreid assortiment producten en diensten. Binnen de dienst wordt productgericht gewerkt en begrippen als kostenbewustzijn, klantgericht heid en zakelijkheid staan hoog in 't vaandel. U gaat als junior adviseur plaatsbepaling werken bij de afdeling Advies en Onderzoek Plaatsbepaling van de hoofdafdeling Geo- Advisering. Genoemde afdeling richt zich op advisering en onderzoek op het gebied van de mathematische en fysische geodesie. Er wordt geadviseerd en onderzoek verricht op het gebied van de geometrische infrastructuur, hoogtebepaling, hydrografie en dynamische plaatsbepaling, waarbij productontwikkeling en procesverbetering een centrale rol spelen. Binnen het meetproces is de aandacht aan het verschuiven van de inwinning naar de verwer king van geo-informatie. Men ondersteunt de beleidsvoorbereiding op het gebied van radio plaatsbepaling en voert onderzoek uit naar de toepassing van nieuwe meettechnieken voor geo-informatie en naar de bodembeweging van Nederland. Wat u gaat doen: U bent als projectleider en -medewerker betrokken bij de uitvoering van adviesprojecten en activiteiten op het gebied van algemeen strategisch onderzoek, product ontwikkeling en procesverbetering. Dat impli ceert de verantwoordelijkheid voor het succes vol afronden van projecten, inclusief de beheer sing van de middelen. Een aanzienlijk deel van uw tijd besteedt u aan hydrografiegerelateerde opdrachten en de toepassing van geostatistiek/ ruimtelijke data-analyse. Wat u hebt gedaan: U hebt een aantoonbaar academisch werk- en denkniveau, plus actuele kennis van hydrografie. Goede sociale en communicatieve vaardigheden, zelfstandigheid en initiatief zijn, naast een bedrijfsmatige en oplossingsgerichte instelling, essentieel. Ervaring met projectmanagement en kennis van het V&W-werkveld zijn pluspunten. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 7.125,- 3.233) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. G.W. van Willigen, hoofd afdeling Advies en Onderzoek, telefoon (015) 269 13 86. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 9048, 1180 MA Amstelveen, graag onder ver melding van vacaturenummer 201318/GEO op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rws.werving@mccann.nl Het betreft een tijdelijke functie voor een periode van twee jaar. GEODESIA 2001-1

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 60