mil l#l EEC IVLJCRr HBO'er Geodesie (m/v) Ingenieursbureau Van Kleef zet de lijnen uit %^Vnbg INGENIEURSBUREAU Van Kleef is een middelgroot ingenieurs bureau met vestigingen in Vught, Roermond en Roosendaal. Sinds de oprichting van het bureau in 1950 staan we opdrachtgevers deskundig terzijde bij uiteenlopende civiel technische vraagstukken. Inmiddels telt het bureau zo'n 100 medewerkers. Zij werken doeltreffend praktisch realiseerbare oplossingen uit. Geruggensteund door hoogwaardige technologie/ maar steeds met beide benen op de grond. Dat maakt ons voor steeds meer gemeenten en andere overheidsinstellingen een aantrekkelijke partij om mee samen te werken. Voor projectontwikkelaars, aannemers en andere particuliere opdrachtgevers geldt dat niet minder. Steeds vaker herkent men in het bureau een partner die het aan zijn stand verplicht is van elk project een succes te maken. De werkzaamheden van de afdeling Geodesie omvatten: - situatie- en hoogtemetingen - DTM-metingen - GPS-metingen - opsporen en inmeten van kabels en leidingen - deformatiemetingen - uitzetwerkzaamheden - kaartvervaardiging van boven- en ondergrondse infrastructuur - geografische informatie systemen - kaartbeheer internet: www.van-kleef.nl e-mail: info@van-kleef.nl Binnen onze zelfstandig opererende afdeling Geodesie te Vught bestaat een vacature voor een: Functie-inhoud: - Het aansturen en begeleiden van de meetploegen. - Het uitvoeren van landmeetkundige berekeningen. - Het geven van adviezen ten aanzien van softwarematige- en automatiseringsaspecten binnen het vakgebied en de afdeling. - Het onderhouden en uitbouwen van contacten met opdrachtgevers. Wij zoeken: Een enthousiaste en ambitieuze persoonlijkheid, die beschikt over goede contactuele- en leidinggevende capaciteiten en bereid is te investeren in de verdere ontwikkeling en uitbouw van het kennisniveau van de afdeling Geodesie van het Ingenieursbureau. Functie-vereisten: - Een afgeronde studie H.T.S. Geodesie of gelijkwaardige opleiding. - Bij voorkeur enige relevante werkervaring. Wij bieden een prettige werkomgeving met goede primaire en secundaire arbeids-voorwaarden. Bij gebleken geschiktheid is doorgroei naar de functie van assistent-hoofd Geodesie mogelijk. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie, vergezeld van een volledig Curriculum Vitae, binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Directie Ingenieursbureau van Kleef B.V. t.a.v. de heer ir. A.J. Andringa Postbus 2070 5260 CB Vught Telefoon: (073) 657 91 06 e-mail: directie@van-kleef.nl u ■I Weg- en Waterbouw, Milieu- en Verkeerstechniek, Landmeten.

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 49