Provincie Zeeland Medewerker metingen/cartografie (vacaturenummer 20011) Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, ki lometers strand, woningkeuze in alle sec toren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Infrastructuur en Vervoer zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van beleid op het gebied van verkeer en vervoer, alsmede het ontwerpen en beheren van wegen en vaarwegen. Bij de directie werken in totaal ongeveer 180 medewerkers. De directie bestaat uit vier afdelingen waaronder de afdeling Bouw Renovatie. De afdeling Bouw Renovatie is belast met de voorbereiding en uitvoering van civieltechnische werkzaamheden aan de provinciale infrastructuur. De afdeling kent vier taakvelden: nieuwbouw wegen, renovatie wegen, kunstwerken en instal laties, landmeten en cartografie. Herkent u zich in dit profiel? Stuur dan zo spoedig mogelijk maar in ieder geval vóór 3 maart a.s. uw sollicitatiebrief inclusief uw curriculum vitae naar de Provincie Zeeland, Directie Infrastructuur en Vervoer, t.a.v. de heer L.J.C. Breure, senior medewerker P&O, Postbus 524, 4330 AM MIDDELBURG, onder vermel ding van het genoemde vacaturenummer. Voordat een kandidaat wordt benoemd vindt er een aanstellingskeuring plaats. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Bij de afdeling Bouw en Renovatie, cluster Landmeten en Cartografie, van de directie Infrastruc tuur en Vervoer is, in verband met vertrek van de huidige functionaris, een vacature ontstaan voor de functie van: Het betreft een volledig dienstverband voor onbepaalde tijd. De nieuwe medewerker zal voor het grootste deel werkzaam zijn als meetleider van de land- meetploeg in de buitendienst. Daarnaast zal hij worden ingezet voor landmeetkundige werk zaamheden in de binnendienst; o.a. het verwerken van meetgegevens en het beheren/muteren van digitale bestanden met behulp van CAD/GIS-systemen. Vanwege de combinatie van buiten- en binnenwerkzaamheden zoeken wij een nieuwe collega met een flexibele instelling. UW TAKEN: Als medewerker metingen/cartografie krijgt u in hoofdzaak te maken met de volgende taken: het, tezamen met een meetassistent, verrichten van terreinmetingen, zoals detail- en revisie metingen met behulp van een elektronische tachymeter en hoogtemetingen met behulp van een waterpasinstrument. het uitzetten van assen en grenzen o.a. te behoeve van de uitvoering van civieltechnische werken op/langs de provinciale wegen het voorbereiden van metingen het verwerken van digitale terreinopnames tot digitale bestanden het vervaardigen van grootschalige basiskaarten met behulp van cad/gis-systemen zoals IGOS en AUTOCAD het vervaardigen van kleinschalige thematische kaarten. UW PROFIEL: Voor deze functie zoeken wij iemand met: een diploma MBO-landmeten of een gelijkwaardig niveau door een combinatie van opleiding en ervaring kennis en ervaring met het werken met digitale gegevensbestanden met behulp van geauto matiseerde systemen (cad/gis) een zelfstandige en flexibele instelling goede contactuele vaardigheden in bezit van het rijbewijs B. ONS AANBOD: een jaarsalaris van maximaal ruim f 65.000,= bruto (schaal 7, inclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering), het bruto maandsalaris bedraagt maximaal f 4932,= per maand (de ge noemde bedragen gelden per 1 februari 2001). De functie is voorlopig ingedeeld in schaal 7, definitieve indeling vindt binnenkort plaats. Daarnaast heeft de Provincie Zeeland goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a.: het pensioenpakket van het ABP het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR) gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof een kinderopvangregeling flexibele werktijden een structurele eindejaarsuitkering van 2,75% van het jaarsalaris. INLICHTINGEN: Voor aanvullende informatie over deze functie kunt u contact opnemen met: - de heer ir. J.A. in 't Veld, hoofd van de afdeling Bouw en Renovatie, telefoonnummer 0118- 631564 en/of - de heer J. Tuinman, seniormedewerker van het cluster Landmeten en Cartografie, telefoon nummer 0118-631358. DOELGROEPENBELEID: De Provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen alsmede indiensttreding van gehandicapten en allochtonen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen die voldoen aan de functie-eisen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. GEODESIA 2001-2

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 51