Bij het Radaster zitje goed! '...Precies, wat wij zoeken is een t6clITll6id6F' Aadaster Het Kadaster is een zelfstandige overheidsorganisatie met vestigingen in heel Nederlandruim 2.200 medewerkers en een omzet van circa f. 400 miljoen. Core business is het registreren van alle eigendomsgegevens over vastgoed en het (digitaal) verstrekken van informatie hierover. Het Kadaster is volop in beweging. Het Kadaster ontwikkelt zich van een produclgeoriënteerde organisatie naar een technologisch hoogwaardig klant- en marktgericht bedrijf. Hel Kadaster is een financieel gezond bedrijf zonder winstoogmerk en levert conform zijn missie de producten tegen zo laag mogelijke kosten, liet management van het Kadaster kenmerkt zich dooreen coachende stijl. De uitdaging De cjjrect|e Noord (Groningen, Leeuwarden en Assen) vraagt voor één van de productieteams in Assen een teamleider. Een productieteam bestaat uit circa 35 medewerkers met landmeetkundig-cartografische en juridisch-administratieve functies. Hel niveau van deze functies varieert van LBO tot HBO. Als teamleider realiseer je de productiedoelstellingen (kwantiteit, kwaliteit, kosten, actualiteit) met je team. Je opereert in een omgeving waarin veranderingen centraal staan, zoals integratie van werkzaamheden, invoering van IT en het toenemend accent op dienstverlening/marketing en human resources. Je bent verantwoordelijk voor de realisatie van de voorgenomen veranderingen in het productieproces, zonder dat dit ten koste gaat van de productiedoelstellingen. Het realiseren van de veranderingen vraagt van je dal je een visie op de te volgen koers ontwikkelt, die je uitdraagt naar je teamleden. Daarnaast werk je aan een goede afstemming tussen marketing en productie en maak je deel uit van het managementteam. Jouw pi'Otiel Je beschikt over een argeronde opleiding op minimaal HBO werk- en denkniveau (bij voorkeur HTS- Landmeetkunde, HTS-Civiele Techniek of een juridische opleiding zoals HEAO). Daarnaast heb je een aantal jaren relevante werkervaring in een soortgelijke functie bij voorkeur opgedaan in de zakelijke dienstverlening of in een business to business omgeving. Ook ben je bekend met management- theorieën en -technieken. Je kunt je medewerkers enthousiasmeren en ondersteunen bij hel realiseren van de veranderingen en het uitoefenen van hun functie. Uiteraard ben je klant- en resultaatgericht, heb je oog voor kwaliteit en kosten en ben je communicatief. Ons aanbod J jet ka(]aS|(,,. js een organisatie met ruime ontwikkelingsmogelijkheden en vele uitdagingen. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 7.874,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering van 5,55%. Wij bieden verder een collegiale werksfeer en een concurrerend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een flexibele 36-urige werkweek, circa 23 vakantiedagen, een pensioen gebaseerd op eindloon en spaarloonregelingen. Ook is er een tegemoetkoming in de kosten van woon-werkverkeer, kinder- en buitenschoolse opvang en de ziektekostenpremie. Daarnaast bieden wij zeer goede opleidingsfaciliteiten. Informatie en reactie Ben je geïnteresseerd? mcht dan vóór 5 maart een bondige sollicitatiebrief met c.v. aan de directeur van het Kadaster directie Noord, Sieb Dijkstra, postbus 413, I 9700 AK Groningen, of per e-mail: vacature@kadaster.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Sieb Dijkstra, telefoon (050) 599 21 06. Een functiebeschrijving en competentieprofiel kun je opvragen bij de afdeling P&O, telefoon (050) 599 21 99 of 599 21 15. Een individueel assessment maakt deel uitvan de sollicitatieprocedure. Internet: www.kadaster.nl Het Kadaster streeft naar een personeelsbestand dat een afspiegeling is van de bevolking. IVij vragen daarom met name I vrouwen, allochtonen en gehandicapten om te solliciteren. GEODESIA 2001-2

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 53