"Om goede informatie te leveren heb je techniek nodig, maar ook teamwork." Projectmedewerker vim Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veran derd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verant woordelijkheidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 5.024,- 2.280) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatiedienst Water, IJmuiden MBO'er opleiding Geodesie afgerond. Kennis van hydrografische inwin- en verwerkingsystemen (Qinsy, Terramodel, Autocad) en kennis van multibeam en dGPS-RTK is een pré. Verder heeft u een pro-actieve instelling en beschikt u over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het betreft een dynamische functie bij de Directie Noord-Holland, verantwoordelijk voor het verkeer en vervoer, de kwantiteit en kwaliteit van het water, en bestuurlijke zaken in de provincie. U gaat werken bij de afdeling Projecten van de Informatiedienst Water, een professionele organisatie die opdrachtgevers snel en efficiënt informatie van kwalitatief hoogwaardig niveau levert over watersystemen in Noord-Holland. De afdeling Projecten is verantwoordelijk voor het (laten) inwinnen, verwerken, analyseren en presenteren van informatie voor onze opdrachtgevers. Er werken 33 medewerkers, verdeeld over de werkgebieden hydrografie, ecologie, geografische informatiesystemen (GIS) en speciale projecten. Wat gaat u doen: U gaat voor klanten een breed scala van hydrografische projecten op en rond het water uitvoeren en daarnaast assisteren bij het ontwikkelen van nieuwe producten. Het gaat daarbij zowel om inwinning als om verwerking. Ook het begeleiden van uitbestede hydrografische werken hoort tot uw takenpakket. Op ter mijn gaat u eveneens andere projectmede werkers opleiden. Incidenteel verleent u assistentie bij niet-hydrografische projecten. Ongeveer de helft van uw tijd brengt u door aan boord van schepen, de andere helft op kantoor. Wat u hebt gedaan: U heeft een MBO- werk- en denkniveau en bij voorkeur een Informatie: Voor nadere inhoudelijke infor matie over de functie kunt u contact opnemen met de heer ing. M.A.A. Ausems, hoofd afdeling Projecten, telefoon (0255) 54 56 00. Voor rechtspositionele informatie belt u mevrouw A. Straathof of mevrouw B. Korzelius afdeling P&O, telefoon (023) 530 14 94. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voor zien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 2102, 2002 CC Haarlem, graag onder vermelding van vacaturenummer NH1 op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan werving@rijkswaterstaat.nl

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 54