venlo Venlo, centrum van Noord-Limburg, schakel met Europa De nieuwe Gemeente 90.400 inwoners) bestaai: vanaf 1 januari 200.1 uit Beifeld, Tegelen en Venlo en liat in de grote en relatief dunbevolkts realo Limburg Noord. Eisen: Salaris: Reageren: Beleidsmedewerker vastgoedinformatie en gegevensbeheer m/v Taken van de beleids medewerker: De organisatie verandert. De nieuwe gemeente moet de vruchten kunnen plukken van de gunstige economische en werkgelegenheidsperspectieven: motor en magneet. Toerisme en recreatie versterken dit positieve profiel. De organisatie met zo'n 850 medewerkers, kent een geheel nieuw besturingsmodel waarvan de kenmerken zijn: flexibiliteit, dynamiek, klantgerichtheid, integrale dienstverlening en advisering, democratische zorgvuldigheid gecombineerd met integrale kwaliteitszorg. - stelt informatieplannen op het gebied van de geometrische en admini stratieve vastgoed registratie op; - onderzoekt, analyseert en ontwikkelt productie- processen/-technieken op het gebied van vastgoed informatie en WOZ. -ten minste hbo+ werk- en denkniveau bijvoorbeeld geodesie; - het basisprofiel van de medewerker is beleids medewerker A; -aantoonbare affiniteit en/of ervaring met de genoemde werkterreinen; - het vermogen om in een dynamische werkomgeving snel ingewerkt te raken en met voortvarendheid nieuwe ontwikkelingen mede vorm te geven; - flexibel, initiatiefrijk en resultaatgericht. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 7.546,- bruto per maand (schaal 10A) bij een volledige dienstbetrekking. Het definitieve functieniveau zal nog door middel van functiewaardering worden vastgesteld. Uw gemotiveerde sollicitatie, voorzien van uw curriculum vitae, kunt u tot en met uiterlijk 25 mei 2001, sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 3434, 5902 RK Venlo, onder vermelding van vacaturenummer 4.11.2. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij J. Wagemaker, afdelings hoofd, tel. (077) 359 62 86 of R. Maesen, personeels- adviseur, tel. (077) 359 66 58. Per 1-1-2001 heeft er in de gemeente Venlo een herindeling plaatsgevonden (Venlo, Tegelen en Beifeld). Deze herindeling ging gepaard met een reorganisatie. Deze reorganisatie heeft uitein delijk geleid tot het ontstaan van de afdeling Geo-Informatie binnen de dienst Publieks- en Facilitaire Zaken. De afdeling is verant woordelijk voor het beheer van de basisregistratie en telt 17 formatieplaatsen. - brengt beleidsmatige rapporten en adviezen uit aan bestuur en manage ment over vastgoed voorziening en WOZ; GEODESIA 2001-5

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 52