a oranjewoud Adviseur Waardebepaling m/v Uitblinken in solo en samenspel En in je samenspel is bij advies- en ingenieursbureau Oranjewoud een functie waarin je als gedreven hbo-er of academicus (economie, geodesie, vastgoed, taxatieleer) kunt uitblinken. Zowel solo als in samenspel. Solo door het zelfstandig inrichten van grootschalige waardebepalingsprocessen, procedures en trainingen. door (gemeentelijke) projectteams te ondersteunen bij het uitvoeren van alle taken in WOZ-verband. Taxaties, herwaarderingen, mutatiebehandeling, bezwaar- en beroepschriften - het valt altijd onder jouw competentie. Je bent dan ook een ervaren vastgoedspecialist, bedreven in het verzamelen, structureren en analyseren van vastgoedinformatie. Bij Oranjewoud wacht je een bijzonder inspirerend werkklimaat, waarin je knowhow, je analytisch denkvermogen en je sociale vaardigheden volledig tot hun recht komen. Sta je open voor een belangrijke wending in je carrière, dan vind j alle informatie over deze functie op www.oranjewoud.nl Informatie: Mirian van Ansem, tel. (0162) 48 71 98 of e-mail mirian.vanansem@oranjewoud.nl Geïnteresseerd? Stuur dan je brief met curriculum vitae, voorzien van vacaturenummer 01-5-15 op brief en envelop, binnen 14 dagen naar onderstaand adres. Ingenieursbureau Oranjewoud B.V. Human Resources, t.a.v. Ruth Eschweiler, Postbus 40, 4900 AA OOSTERHOUT E-mailen kan ook: hrm.zuid@oranjewoud.nl Vul dan de functie en het vacaturenummer in als onderwerp van je boodschap. GEODESIA 2001-5

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 53