i "Nederland is koploper op mijn vakgebied, en dat draag ik graag uit." -r*m Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Hoofd afdeling Mariene Geodesie vim Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veran derd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Tegenwoordig moeten de gekozen oplossingen breed worden gedragen in de samenleving. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen over stromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevorderen van de verkeers veiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. Hoewel hun achter gronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Bij het zoeken naar oplossingen staan maatschappelijke belangen centraal. Dat deze oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is een van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secun daire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling, niet alleen voor opleidingen op uw vakgebied, maar ook op aanverwante terreinen. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoor waarden op maat. U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veer tien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 9016,1180 MA Amstelveen, graag onder vermelding van het betreffende vaca turenummer op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: werving@rijkswaterstaat.nl Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Academicus Hoofdafdeling Geo-advisering, Delft Het betreft een managementfunctie bij de Meetkundige Dienst. De Meetkundige Dienst is gespecialiseerd in geo-informatie, infor matie- en communicatietechnologie, en levert daartoe een uitge breid assortiment producten en diensten. Binnen de dienst wordt productgericht gewerkt en begrippen als kostenbewustzijn, klant gerichtheid en zakelijkheid staan hoog in 't vaandel. U gaat werken bij de afdeling Mariene Geodesie. Deze verzorgt specialistische metingen en levert adviezen en ondersteuning voor kwaliteits borging en efficiencyverbetering van het hydrografisch werk en van plaatsbepalingstoepassingen binnen het Ministerie. Opdracht gevers zijn vooral de natte Meet- en Informatiediensten van de regionale directies, en soms ook dienstkringen, Adviesdienst Verkeer- en Vervoer en de Bouwdienst. De afdeling beweegt van zelf uitvoeren van werkzaamheden naar een centrale kennisrol van waaruit wordt geadviseerd. Wat u gaat doen: U geeft coachend en stimulerend leiding aan de afdeling die 12 medewerker heeft, u bevordert de ontwikkeling van de afdeling in de richting van expertisecentrum, bevordert een goede coördinatie en samenwerking, en draagt bij aan het optimaliseren van de geo-informatievoorziening binnen het Ministerie. Daarbij behoort het voeren van een goede bedrijfs voering en het voeren van een goed accountmanagement. Wat u hebt gedaan: U hebt een academisch werk- en denkni veau, bij voorkeur op het gebied van geo-wetenschappen, u beschikt over actuele kennis en ervaring op het gebied van geo- advisering, en u hebt relevante werkervaring in complexe organi saties. U bent aantoonbaar sterk op het gebied van coaching, inspireren en persoonlijke benadering. U hebt een visie op de ontwikkelingen en positionering van het vakgebied, tegen het licht van relevante omgevingsfactoren. U hebt gevoel voor de GEODESIA 2001*5

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 54