Hoofd onderafdeling Mobiel Meten v/m kende contactuele eigenschappen prima overweg met collega's van uiteenlopende functieniveaus. U hebt een open en collegiale instelling, beschikt over de nodige teamgeest en luistert naar de mening van anderen. U beheerst de Nederlandse én Engelse taal in woord en geschrift. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 9.236,- 4.191) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere inhoudelijke informatie kunt u contact opnemen met de heer Raymond Feron, hoofd afdeling Informa tievoorziening Noordzee, telefoon (070) 336 66 40. Voor infor matie over procedure en/of arbeidsvoorwaarden belt u de heer Henk Krijnen, telefoon (070) 336 68 93. Het vacaturenummer is DNZ/2001 -26/GE. maatschappelijke en politiek/bestuurlijke context, bent een vaardig netwerker en hebt affiniteit met en bij voorkeur kennis van het werkterrein van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 9.236,- 4.191) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw ir. K. Appelman, waarnemend hoofd Geo-advisering, telefoon (015) 269 14 20. Het vacaturenummer is 010391/GE. HBO'er/academicus onderafdeling Mobiel Meten, Rijswijk Het betreft een dynamische functie bij de Directie Noordzee, die verantwoordelijk is voor de kwaliteit van water en bodem, alsook voor de infrastructuur, met name de vaargeulen, van het Neder landse deel van het Continentaal Plat. U gaat werken bij de onderafdeling Mobiel Meten. Deze is verantwoordelijk voor het inwinnen van (meet)gegevens. De onderafdeling maakt daarbij gebruik van geavanceerde meetschepen en de gebruikte tech nologie is state-of-the-art. De missie voor de toekomst is het realiseren van hoogwaardige informatieproducten die in de hoofdprocessen van klanten gebruikt worden. Wat u gaat doen: U voert het management van de onderafdeling. Daarbij zorgt u o.m. voor een goede inrichting en aansturing van de primaire processen en de ontwikkeling en implementatie van een afdelingsstrategie die aansluit bij relevante in- en externe ontwikkelingen. Als verantwoordelijke voor een sluitende order portefeuille draagt u tevens bij aan opdrachtverwerving. Voorts participeert u in diverse (inter)nationale overleggremia. Wat u hebt gedaan: U beschikt over relevante vakinhoudelijke kennis (geowetenschappen, hydrografie, milieu) op HBO+ of academisch niveau en u hebt een brede algemene kennis van bedrijfsvoering, automatisering, organisatieontwikkeling en infor matiestrategie. Voorts bent u gewend leiding te geven aan een multidisciplinaire groep medewerkers en kunt u door uw uitste- GEODESIA 2001-5

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 55