NOORDWIJK gemeente Vastgoedcoördinator/Landmeetkundige m/v Noordwijk, 'de bloemenbadplaats' is een gemeente van circa 25.000 inwoners met internationale allure en goede recreatie- en uitgaansmogelijkheden. Een badplaats met 15 kilometer zandstrand, chique congreshotels, fraai gelegen campings, een populair uitgaanscentrum en gezellige familiehotels. De gemeentelijke organisatie, opgebouwd uit drie sectoren, werkt met enthousiasme aan verbetering van de dienstverlening. De sleutelwoorden hiervoor zijn klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en bedrijfsmatig werken. Wij, de medewerkers van de afdeling Vastgoed, Economie en Toerisme (VET), onderdeel van de sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, zijn op zoek naar een nieuwe Henk. Helaas heeft deze besloten, na 12 jaar een sleutelrol te hebben vervuld, eens ergens anders te gaan kijken. Per 1 juni a.s. komt de functie vrij van voor 36 uur per week Wat verwachten wij van jou als onze nieuwe collega? In ieder geval het vermogen om als steun en toeverlaat te dienen voor collega's en externe klanten bij hun vraag naar geografische informatie, al dan niet gekoppeld aan administratieve vastgoedgegevens. Om deze informatie op peil te houden moet er een mutatieregistratiecentrum worden beheerd en wordt er van je verwacht dat je de metingen voor de bijhouding van de grootschalige basiskaart Noordwijk verricht en in het Geografisch Informatie Systeem verwerkt. Verder zorg je actief voor een verdere inbedding van de geo-informatievoorziening in de organisatie, hetgeen uiteindelijk moet leiden tot onderbrenging van deze informatievoorziening in de centrale balie. Tenslotte ondersteun je incidenteel verschillende afdelingen door waterpassingen en andere metingen te verrichten. In deze solofunctie ben je uiteraard applicatiebeheerder van het Geografisch Informatie Systeem en daarnaast applicatiebeheerder van Globit-GKS ten behoeve van de kadastrale vastgoedinformatie. Het huidige geografisch systeem bestaat uit IGOS van Nedgraphics, ondersteund door Nedgeodatamanager en Nedview voor gebruikers. Voor deze functie vinden wij een opleiding op MBO+ dan wel HBO-niveau landmeetkunde noodzakelijk, aangevuld met relevante trainingen en liefst enige jaren ervaring, bij voorkeur met genoemde software. Enige kennis van Unix ten behoeve van een bijdrage aan het systeembeheer is een pre. Wat bieden wij onze nieuwe collega? In ieder geval een zeer zelfstandige functie in een plezierige, informele werkomgeving. Verder de uitdaging om de belangrijke rol van geo-informatie binnen onze organisatie verder vorm te geven. Het salaris voor deze functie kent een maximum van f 5.848,-- (functieschaal 8) bruto per maand. Aanstelling in de uitloopschaal 9 behoort tot de mogelijkheden (maximum f 6.604,-). Daarnaast bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een 36-urige werkweek, de mogelijkheid tot het sparen van ADV-dagen, het kopen en verkopen van verlofdagen, een pc-privé-regeling en een spaarloonregeling. Belangstelling? Spreekt deze functie je aan, dan nodigen we je gaarne uit om te solliciteren. Je sollicitatiebrief kun je richten aan het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk, onder vermelding van vacaturenummer 2001-06 in de linkerbovenhoek van brief en envelop. Binnen tien dagen na plaatsingsdatum van deze advertentie dient je reactie binnen te zijn. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met de heer H.J. van den Brandt, hoofd van de afdeling VET, rechtstreeks te bereiken onder telefoonnummer 071-3660321. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODES1A 2001-5

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 56