afdelingshoofd landmeten en vastgoedinformatie m/v Wonen in Ridderkerk RIDDERKERK rö«n Werken bij Gemeente Ridderkerk De afdeling De functie De kandidaat Onze tegenprestatie De procedure Het is prettig wonen in Ridderkerk, centraal gelegen in het groene achterland van Rotterdam. Een stad met een geheel eigen identiteit. Trots en ongedwongen. Onze 47.000 inwoners zullen dat beamen. Ruimte, rust en verrassend veel sportieve en recreatieve faciliteiten... Ridderkerk is 'gewoon goed'! Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een: Werken bij de gemeente Ridderkerk is verfrissend en uitdagend. Je werkt in een informele sfeer, waarbij colle gialiteit voorop staat. Met 350 colle ga's stellen we alles in het werk om op alle fronten klantgericht te werken. Zowel intern als extern. Ridderkerk is een flexibele werkgever. Bij de afdeling Landmeten en Vast goedinformatie werken 9 mensen. Naast de landmeetkundige werk zaamheden en de zorg voor de Grootschalige Basiskaart van Ridderkerk is de afdeling belast met het gemeentelijk vastgoedinforma- tiebeleid en het gegevensbeheer op dit gebied. De afdeling beschikt over een datawarehouse en ver zorgt voor de organisatie onder meer GIS-analyses en de wijkatlas. Als afdelingshoofd ben je verantwoordelijk voor het inte grale management van de afdeling. Binnen de dienst- staf werk je samen met de andere afdelingshoofden en de directeur aan de verdere ontwikkeling van de dienst Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer (ROB). Je wordt ingezet op afdelingsoverstijgende projecten, zoals de opzet van het loket Bouwen en Wonen in het kader van het Gemeentelijk Service Centrum. Je bent een inspirerende persoon met een academisch werk- en denkniveau en minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring. Je hebt affiniteit met het vakgebied van de afdeling (bijv. blijkend uit een afgeronde studie Geodesie) en hebt de ambitie om de uitstekende positie van Ridderkerk op het gebied van Geo-informatie vast te houden en verder uit te bouwen. Je beseft dat mensen de belangrijkste middelen zijn en weet hen op coachen de wijze te stimuleren tot optimale prestaties. Hierbij vind je een goede balans tussen ruimte geven waar het kan en krachtig sturen waar dat nodig is. Je staat voor je afdeling, maar denkt breder. In de dienststaf lever je dan ook een waardevolle bijdrage aan de ontwikkeling van de dienst. Ook bij de opzet van het loket Bouwen en Wonen kun je je brede interesse en visie goed gebruiken. Voor wat hoort wat. Zoals een salaris van max. 9.621,- bruto per maand 4.366,- schaal 12). Bovendien bieden we een prettige, informele werksfeer en diverse moge lijkheden voor een goede balans tussen werk en privé, zoals flexibele werktijden, roostervrije dagen, mogelijk heden voor (ver)koop van verlof, kinderopvang en betaald ouderschapsverlof. Ook is er ruim aandacht voor persoonlijke ontwikkeling in bijvoorbeeld functionerings- en beoordelingsgesprekken en loopbaanworkshops. Stuur je brief met CV vóór 30 mei a.s. naar Danielle Verbakei, P&O adviseur, postbus 271, 2980 AG Ridder kerk, onder vermelding van vacaturenummer 0113. Of solliciteer per e-mail: D.Verbakel@Ridderkerk.nl. Heb je nog vragen? Neem gerust contact op met Piet Kramer, directeur van de dienst ROB, telefoon 0180-45 13 45. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern openge steld. De eerste gespreksronde is gepland op 8 juni, de tweede op 15 juni ('s middags) of 20 juni. Een Assessment Center vindt plaats op 25 juni, of eventueel op 28 juni.

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 57