III 1 ml Gemeente Utrecht Landmeter - projectleider MBO'er geodesie die in Utrecht goed aardt in de landmeetkunde. 111 Ontwikkelingsbedrijf (36 uur per week) llllllllllilllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll i!iiiiii|||||iiiiiiiiiiiiii Pyke Koch-lantaarn onder de Domtoren: Utrecht kent haar historische binnenstad als handelsmerk. Wat ga je doen? Als landmeter-projectleider ben je binnen je rayon integraal verantwoordelijk voor alle landmeetkundige producten, productiemiddelen en de aan jouw taken gerelateerde budgetten. Je levert alle voorkomende landmeetkundige diensten. Daarnaast hou je de geometrische infrastructuur bij, win je gegevens in ter actualisatie van het mutatieregistratiesysteem en voer je bijhoudings- projecten uit voor de actualisatie van de grootschalige kaart. Voor opdrachtge vers van landmeetkundige diensten ben je het eerste aanspreekpunt. Als opdrachtnemer vertaal je de vragen van klanten naar kwaliteitseisen van de te leveren producten. Op verzoek van opdrachtgevers stel je ook offertes op. Je bent verantwoordelijk voor de functionaliteit en de kwaliteit van afdelings- brede producten. Hiertoe worden de producten gerekend die vanuit het mutatie registratiesysteem en het inwinningssysteem worden gegenereerd en de bestanden van de geometrische infrastructuur. Zonodig neem je initiatieven ter verbetering van de bestaande functionaliteit. Nieuwe productontwikkelingen vertaal je in handleidingen en productbeschrijvingen en draag je door opleiding en instructies over aan collega-landmeters. Omvangrijke, rayonoverstijgende en com plexe projecten, ook buiten je eigen rayon, krijg je toegewezen. Binnen de projecten ben je verantwoordelijk voor de vervaardiging van raamwerkmatenplannen, matenplannen en werkplannen. Bij de inzet van meerdere meetploegen treed je op als projectleider. Uitbestedingsprojecten voor de actualisatie van de grootschalige kaart worden door jou beschreven, voorbereid, gepland, bewaakt en inhoudelijk gecontroleerd. Met wie ga je werken? Je maakt deel uit van de afdeling Landmeten, waar circa 14 mensen wer ken. De afdeling heeft haar werkgebied opgedeeld in zes rayons. Per rayon is één meetploeg verantwoordelijk voor alle voorkomende land meetkundige werkzaamheden met betrekking tot de geometrische infrastructuur, de actualisatie van de grootschalige kaart van Utrecht en de landmeetkundige dienstverlening. Als landmeter-projectleider ben je zelfstandig werkzaam of binnen een tweemansmeetploeg met een collega-landmeter. Je onderhoudt contacten met collega's van de eigen dienst, andere gemeentelijke diensten en externen. Ben je dat? Je hebt een afgeronde HBO-opleiding Geodesie en enkele jaren relevan te werkervaring opgedaan, maar ook kennis van het gebruik van Microstation, dg-Dialog Topografie, Move3 en Microsoft Office of ver gelijkbare programmatuur. Je bent in het bezit van het rijbewijs B. Uiteraard heb je organisatorische en leidinggevende capaciteiten en ben je goed in staat om in teamverband te werken. Eigenschappen als een flexibele en servicegerichte opstelling en communicatieve vaar digheden zijn een must. Wat maakt werken voor de stad als Utrecht zo aantrekkelijk? Uiteraard biedt Utrecht je een prettige werksfeer, een veelzijdige func tie en goede arbeidsvoorwaarden, waaronder o.a. flexibele werktijden, ouderschapsverlof en studiemogelijkheden. Afhankelijk van je werker varing, opleiding en de definitieve invulling van het takenpakket word je ingeschaald. Het bruto maandsalaris is maximaal NLG 5.848,-/ 2653,71 (schaal 8) bij een 36-urige werkweek. Maar Utrecht biedt meer. Je kunt een bijdrage leveren aan het woon-, werk- en leefklimaat van een stad die 2.000 jaar jong en nog volop in ontwikkeling is. Over enkele jaren telt Utrecht meer dan 300.000 inwoners. Utrecht heeft de dynamiek, de kansen en de problemen die bij een stad van zo'n omvang horen. Wie zowel uitdagend als zinvol werk zoekt, is bij Utrecht aan het goede adres. En wie na enkele jaren toe is aan een nieuwe uitdaging, kan die ook in Utrecht vinden. De Utrechtse organisatie kent namelijk veel verschil lende functies en bevordert de interne mobiliteit. Utrecht biedt je niet alleen een functie aan, maar ook de kans op een interessante loopbaan. Geïnteresseerd? Nadere informatie kun je verkrijgen bij de heer C.M. van Maris, hoofd afdeling Landmeten, tel. 030 -286 4573. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je CV, kun je binnen 14 dagen na plaat sing van deze advertentie richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht, Postbus 8613, 3503 RP UTRECHT. Op de envelop vermeld je "Sollicitatie Landmeter-projectleider" en vacature nummer 01-419. De vacature wordt gelijktijdig in- en extern aangeboden, waar bij interne kandidaten een voorrangspositie hebben. De selectie vindt plaats door een selectieteam. a Acquisitie n.a.v. deze personeelsadvertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2001-5

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 58