Een senior procesbeheerder Maatvoering en Grondzaken y: Als senior procesbeheerder combineer je ontwikkelingstaken met operationele taken. Je beheert de werkprocessen van de afdeling. Je doet voorstellen om de werkprocessen te optimaliseren, voor nu maar ook voor de toekomst en coördineert de implementatie van de voorstellen. Je fungeert daar bij als rechterhand van het productiehoofd en als coach voor de andere procesbeheerders. Je operationele taak is het aannemen en (laten) uitvoeren van opdrachten. Je zult in eerste instantie werkleiding geven aan het werkproces Maatvoering en Grondzaken tekenwerk. Je komt te werken in een team met twee procesbeheer ders en diverse tekenaars en landmeters. Je onderhoudt zelf het contact met collega's en externe klanten. Je geeft werkleiding aan de productiemedewerkers. Je bent de spil in de productie-organisatie en op termijn ook inzetbaar in andere werkprocessen, Als je werkt bij de Dienst Stedelijke Ontwikkeling (DSO) van Den Haag, moet je tegen een stootje kunnen. Zo'n 440.000 Hagenaars kijken immers als kritische klanten over je schouder mee. En terecht, want als medewerker van DSO werk je aan hun stad van vandaag én die van morgen. En dan gaat het vaak om ingrijpende onderwerpen en projecten: de vernieuwing van het centrum of andere grote bouwprojecten, bereikbaarheid of parkeren, nieuwbouw of sloop van woningen, monumenten en openbare ruimte, de ruimtelijke toekomst van de stad of om versterking van de plaatselijke economie. En dat op een actieve en innovatieve manier. Zodat de 440.000 Hagenaars tevreden zijn. Binnen DSO is het Haags Ontwikkelingsbedrijf (HOB) verantwoordelijk voor de realisatie van ruimtelijke plannen en projecten en voor de gemeentelijke vastgoedinformatievoorziening. Daarbij sta je met één been binnen de overheid, en met het andere been nadrukkelijk in de markt. Want in de meer dan 300 projecten waar het HOB verspreid over de hele stad bij betrokken is, werk je nadrukkelijk samen met ontwikkelaars, investeerders, corporaties en andere partners. De afdeling Onderdeel van het Ontwikkelingsbedrijf is de afdeling Landmeten Vastgoed, waar een schat aan vastgoedinformatie wordt verzameld, beheerd en verkocht aan gemeentelijke diensten en partijen in de markt. Een belangrijk voorbeeld van een basisregistratie waarvoor Landmeten Vastgoed verantwoordelijk is, is de topografische kaart. Die wordt gemaakt in opdracht van de Gemeente en diverse (nuts)bedrijven. Een goed staaltje van publiek-private samenwerking. De afdeling beheert ook kleinschaliger cartografische bestanden en is het centrale loket voor kadastrale informatie voor Gemeente, burgers en bedrijfsleven. Daarnaast voert de afdeling alle landmeetkundige activiteiten uit die het ontwikkelingsproces ondersteunen. Denk hierbij aan uiteen-lopende maatvoeringsactiviteiten en thematisch teken werk. Een energiek team van kundige mensen vormt de kracht van Landmeten Vastgoed. Wie kennis en kunde weet te combineren met ondernemingszin zou hier prima passen. Bij de afdeling Landmeten Vastgoed is plaats voor de volgende functies (salaris max. 7.107,- bruto per maand, schaal 10) (DSO 275) Taken Functie-eisen Vervolg zie rechter pagina GEODESIA 2001-5

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 60